ARK: Survival Evolved

Technická podpora k ostatním hrám
Message
Autor
GandalfTheShadow
Příspěvky: 10
Věk: 29
Registrován: 20 bře 2016, 23:39
Reputation: 0

Re: ARK: Survival Evolved

#11 Příspěvekod GandalfTheShadow » 21 dub 2016, 15:09

nynphierno píše:Zdravím, pořídil jsem si ark server ale nemohu ho vůbec nastavit .. vypnu server přepíšu nastavení v /ShooterGame/Saved/Config/CleanSourceConfigs/GameUserSettings.ini a když server zapnu vše je zase v základu .. ani nevím jak se na serveru přihlásit jako admin

ADD: navíc teď mi to ještě začlo psát že mám nastaveno 70slotů z 20 z ničeho nic i když mám v GameUserSettings.ini nastaveno 20..


Tiež som s tým mal problém. No prišiel som na to. Normálne vypni server. Chod do Správca súborov kde si vyberieš Editovať obľúbený súbor,. Tipujem že tam más tiež len jeden a tým je GameUserSettings.ini (ktorý je uložený v /ShooterGame/Saved/Config/LinuxServer/GameUserSettings.ini). Chod úplne naspod a sprav toto čo som spravil na screene (Tým myslím tie [Server Settings], screen v spoileri). Samozrejme si tam podávaj tie ostatné možnosti. Tamtie som tam hodil len na ukážku :) Nakoniec to len uložíš, spustíš server a malo by to ostať uložené ale prehodí sa to hned na začiatok k tým prvým ServerSettings :)
Obrázek

Zajda820Cz
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2016, 20:26
Reputation: 0

Re: ARK: Survival Evolved

#12 Příspěvekod Zajda820Cz » 10 kvě 2016, 20:30

Me ark server nejede vubec a uz nevim co stim jestli sem neco prehlidnul v nebo fakt uz nvm :(

GandalfTheShadow
Příspěvky: 10
Věk: 29
Registrován: 20 bře 2016, 23:39
Reputation: 0

Re: ARK: Survival Evolved

#13 Příspěvekod GandalfTheShadow » 11 kvě 2016, 17:39

To bude nejaká prkotina :D Skúšal si ho aj zapnúť ? :D
Obrázek

Citadela
Příspěvky: 3
Registrován: 26 říj 2016, 11:24
Reputation: 0

Re: ARK: Survival Evolved

#14 Příspěvekod Citadela » 26 říj 2016, 11:44

Dobrý den rád bych se zeptal za na Fakahede je možné propojit dva servery pomocí Cluster ID The Island vs Scorhed Erath ?
Mě jde o to s jakýma parametry to mám nastavit zda nemáte nejáký osvečený návod na to propojení nějaké návody jsem viděl ale moc AJ neumím a v Linuxu jsem začátečník :roll:
Nám jde o transfer mezi servery přes obelisk, ale aby se tam nikdo z venčí k nám nedostal.
Budeme velice rádi když nám pomůžete to tak vyřešit nejlepe s návodem v CZ Děkujeme :)

Monkeyelite
Příspěvky: 3
Registrován: 01 lis 2016, 18:31
Reputation: 0

Re: ARK: Survival Evolved

#15 Příspěvekod Monkeyelite » 02 lis 2016, 17:46

Zdravím, pořídil jsem si ark server ale nemohu ho vůbec nastavit .. vypnu server přepíšu nastavení v /ShooterGame/Saved/Config/CleanSourceConfigs/GameUserSettings.ini a když server zapnu vše je zase v základu

José
Příspěvky: 1
Registrován: 15 črc 2018, 05:52
Reputation: 0

Re: ARK: Survival Evolved

#16 Příspěvekod José » 15 črc 2018, 05:57

ahoj pořídil jsem si ark server ale vůbec mi nejde server nastavit mohl by mi stím někdo pomoc ? dištak přikládám svůj TS 81.0.217.180:6815 a nebo pište do SZ díky moc

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: ARK: Survival Evolved

#17 Příspěvekod nejento » 15 črc 2018, 11:28

Zdravím José,
spíše než obnovovat dva roky staré téma je vhodnější vytvořit si téma vlastní, kam připíšeš IP adresu a PORT svého serveru pro ověření.
Zároveň lepší, než poptávat se na celou konfiguraci serveru, za kterou si jsou lidé schopni naúčtovat nějakou částku, protože jde přeci jen o nějakou práci, je pokusit se server nastavit alespoň trochu sám, přičemž se případně zeptej na jednotlivé položky nastavení, které ti nepůjdou nastavit, nebo si nebudeš vědět rady, co s nimi dělat. Tak se alespoň trochu se serverem seznámíš a nebudeš potom závislý na dostupnosti ostatních lidí.

Navíc, máme tu i kategorii pro ARK: Survival Evolved servery, kde najdeš i několik návodů: viewforum.php?f=113

Toto téma z důvodu jeho stáří zamykám.

//LOCK
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů