Stav mínusovej karmy

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Esso
Příspěvky: 75
Registrován: 04 dub 2015, 08:59
Reputation: 0

Stav mínusovej karmy

#1 Příspěvekod Esso » 28 zář 2015, 09:38

Čo poviete na zmenu v systéme karmy v tom zmysle, že ak som v mínuse môžem dávať plusovú karmu, už keď som tak zničený karmou tak nech niekomu kto mi poradí prilepším karmou.

Mňa tá karma veľmi nedrancuje, ale patrí sa poďakovať za radu a ak je ešte plus taká možnosť tak spolu s "Dakovaním" dám aj karmu nech ho to poteší a nech radí naďalej aj iným.
Neďakuj, odrobíš! :)

Esso
Příspěvky: 75
Registrován: 04 dub 2015, 08:59
Reputation: 0

Re: Stav mínusovej karmy

#2 Příspěvekod Esso » 30 zář 2015, 08:19

Čo si taký podráždený? Chod si sám spať, kedy sme si potykali? Ak budeš mať syna/dcéru prosím založ si web a hádž tam tie ich ako ty píšeš "tupé" otázky a rovno aj svoje odpovede aby sme sa priučili od majstra. (vieš koľko je tu násť aj menej ročných? musíš to mať ťažké ak ťa takéto blbosti serú a všímaš si ich) Vidíš a ty píšeš hovadiny o ktorých si myslíš, že je pravda len tá tvoja, trocha sa nad sebou zamysli a niekto si to na karme zakladá tak ako inde v iných hrách na skúsenostiach, leveloch, ....

Troška si zakomplexovaný a možno ak s niekym rozprávaš nevieš poriadne presadiť svoj názor a len si mrmleš, chodíš po forách a namiesto rady za vyžívaš v odpovediach iných a asi si tým prilepšuješ ego, to ťa mrzí a píšeš to čo píšeš... sám seba asi veľmi nemusíš viď tvoj podpis.

To je tak keď seba považuješ za niktoša... to by som nikdy o sebe nehovoril a už nie nahlas a verejne.

Vytvoril som tému z môjho pohľadu pre zlepšenie funkcií karmy. Nie na podráždené názory ktoré nikoho nezaujímajú.

P.S

Nehodnoť, nevyjadruj sa k tomu k čomu nemáš vzťah, nezaujíma ťa to a máš to na haku. Neznášam tele novely ale zasa na CSFD sa k ním nevyjadrujem ani nehodnotím ani nič no načo ak ma to nebaví pozerať nebudem na to kydať, ale zasa je veľa takých, že majú názor napr. na film na ktorý by mať ani nemuseli ak neznášajú horory a teraz každý jeden horor označia ako odpad... a ešte tvoj podpis: "_________________ Nesnazte se, vybiram si lidi kterym pomuzu." ojojojoj a my tak chceme tvoju pomoc, že nevieme teraz čo ďalej bez teba :( (irónia, keby niečo) šak v pohode ja radím len ak viem a mám práve čas ale zasa nerobím zo seba to čo robíš ty... LEN si si sem prišiel zavrieskať a písať mimo na moju tému, ved som písal, že napísať poďakovanie je jasnačka ale ak už sem zaviedli karmu tak ju využijem ak vidím, že niekto ju rád zbiera... ale nie ty si prišiel a začal vykrikovať niečo čo nemá súvis s mojou vetou, ty si mohol založiť novú tému.

Týmto končím túto debatu, prajem ti pekný deň.

S KLUDOM MI ZNIZUJ NADALEJ KARMU / ROBI MI TO DOBRE
Neďakuj, odrobíš! :)

Esso
Příspěvky: 75
Registrován: 04 dub 2015, 08:59
Reputation: 0

Re: Stav mínusovej karmy

#3 Příspěvekod Esso » 30 zář 2015, 10:57

Mám sto chutí ti natrieskať na papuľu. Pravda bolí a ty ju neznesieš lebo si ľudská troska cheche
Neďakuj, odrobíš! :)

Esso
Příspěvky: 75
Registrován: 04 dub 2015, 08:59
Reputation: 0

Re: Stav mínusovej karmy

#4 Příspěvekod Esso » 15 říj 2015, 17:22

BlackFire72 píše:Zabudas na tldr, nie kazdy je na tvoje nazory zvedavy :D


Hej vžne takto to volat eu Vas doma v cecach? Mi na Slovensku to voláme správne a to: Jebnuty človek ktoreho mal ocko do zacloni utriet.
Neďakuj, odrobíš! :)

Uživatelský avatar
BigwebSvK
Příspěvky: 572
Registrován: 24 zář 2013, 18:16
Reputation: 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav mínusovej karmy

#5 Příspěvekod BigwebSvK » 15 říj 2015, 18:38

BlackFire72 píše:xD a já si myslel že svou existencií už nikoho nenaštvu. Diky vole


"vole" Tak ťa volajú doma?
Obrázek


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů