Návrh pre zlepšenie Fakahedy

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 32
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#1 Příspěvekod Tituss » 13 kvě 2015, 14:24

Návrh a napad sa netýka fóra ale skôr Fakahedy ako takej.
Neplánujete alebo nepripravujete mobilnu aplikaciu Fakaheda aspon pre Android (pripadne IOS)?
cez aplikaciuby sa dalo rovno ddostať do control panelu, do konzoly, ftp s možnosťou editu atd. často chodím na web cez mobil (aj teraz) no oovládanie webu je dost nepraktické a ftp prakticky nepoužiteľné, často by sa mi to hodilo a ja by som to teda určite ocenil. Co na nápad hovorí Fakaheda? a co užívatelia?
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

Uživatelský avatar
Frank_ACE
Příspěvky: 548
Registrován: 08 dub 2014, 21:10
Reputation: 0

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#2 Příspěvekod Frank_ACE » 13 kvě 2015, 15:34

Pokud se nepletu tak to se da. Uz neklikrat sem spravoval server pres smartphone s androidem.

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#3 Příspěvekod Hanakocz » 13 kvě 2015, 15:39

1) FTP do mobilu? Fakt posíláš pluginy nebo tak na server přes mobil? xD Na to by ti mohlo stačit normal webový rozhraní...
2) Byly tu uživatelské pokusy o takovou konzoli do telefonů, ale FH se spíš distancovala....z logických důvodů

Dle mne to ale nemá moc význam, max na čumění na to, co se děje, pro pořádný zásahy to bez PC je naprd. Telefony jsou od volání a smskování, na PC věci jsou počítače....a už i ty blbý tablety zvládnou to samý jako PC na webu, takže ani notebook nepotřebuješ.....
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#4 Příspěvekod zdenda204 » 13 kvě 2015, 16:43

Web jde na mobilu používat bez problémů.
A pokud máš problémy FTP, stáhni si nějakého klienta z marketu a máš vyřešeno.
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 32
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#5 Příspěvekod Tituss » 13 kvě 2015, 19:46

1 - Nehovorim ze sa to neda, ale cez browser to skratka neni optimalizovane treba slidovat, zoomovat atd.
2 - Cez browser FTP je nemozne nieco robit, aspon teda mne nic nejde jedine co mozem je stiahnut dane subori (Dolphin browser)
3 - rad by som FTP pouzival ano, aj na upload, editovanie, download...aktualne mam stav kedy ne nemozne mat sucastne zapnute MC a este Mozilu a nebodaj v nej nieco robit (ked mi bezi MC ramka mi ide na 90% s vypnutymi procesmi ake sa len daju vypnut)
4 - "Telefony jsou od volání a smskování" to bolo mozno tak pred 15 rokmi :D teraz mam v telefone (Xiaomi Mi4) snad lepsi vykon ako v notebooku ktori som kupoval pred rokom za 600eur :D (4gb ram, i5 2,6-3,2, gt740m)
5 - Mimochodom ano skusal som aj aplikacie tipu FTP, skusal som ich zopar ale ani jedna nedokazala subor otvorit a zaroven editovat (ako napriklad Filezilla, PSpad pre windows) mohol som si subor stiahnut, potom cez nejaky txt editor upravit a nasledna zasa uploadovat co je dost otravne.

No bol to taky moj napad, celkom by som si vedel predstavit prostredie pre telefon so zakladnymi funkciami, vypnut, zapnut, restartovat, upravit zakladne nastavenia, upravit pocet slotov, pozret sa do konzoly...pripadne dalej az na tu FTP editaciu suborov a vsetko optimalizovane pre "male" +-5" zariadenia.
Tak asi nic teda no :) za pokus to stalo
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#6 Příspěvekod zdenda204 » 13 kvě 2015, 19:52

Zkus si Es file explorer.
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#7 Příspěvekod Hanakocz » 14 kvě 2015, 12:42

Pokud ti při MC jede 4GB RAM na 90%, tak děláš něco VELMI špatně ;)
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 32
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#8 Příspěvekod Tituss » 14 kvě 2015, 18:25

Ee nerobim nic spatne :) za to moze FTB Infinity modpack (160 modov da zabrat) no celkovu ram mam 4gb, MC bezi na 3gb zbytok je system...ale nerobi to len mne ale vsetkym, hold FTB modpacky su narocne
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#9 Příspěvekod Hanakocz » 15 kvě 2015, 12:57

Nj to věřím, to si pak je lepší sestavit menší pack, kde budeš mít jen to, co hraješ z toho hlavního packu...neříkej, že využiješ všecko :)
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Návrh pre zlepšenie Fakahedy

#10 Příspěvekod Arcas » 15 kvě 2015, 13:14

Po pravdě - řešení webu FH pro mobily je tristní. A pokud má někdo takový mobil jako já (Android 2.2, dva roky starý) tak mu web nefunguje tak má - resp. hlavně konzole. To je také jeden z hlavních důvodů, proč jsme začal používat wrapper s telnetem...
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů