Zasponzorujem .eu doménu

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Zasponzorujem .eu doménu

#1 Příspěvekod izyy » 09 led 2015, 21:14

Zdravím,

Hoci sme sa rozhodli so sponzoringom počkať, ja som neodolal a presvedčil členov projekt teamu izyy.net (nenechajte sa odradiť výzorom webu, ešte sme sa do toho nepustili :D ) aspoň na takú maličkosť ako je európska doména .eu - táto doména je lacná a často je ju možné získať už za 1-2 eurá ale nesúď produkt podľa ceny!

domény s koncovkou .eu sú niekedy pri názvoch projektov vhodnejšie ako .sk alebo .cz, v prípade game portálov sa často hodí .eu už len z dôvodu že ide často o zameranie na CZ/SK kde mne osobne prijde blbé registrovať doménu .sk a .cz (ako alias), .eu je teda často vhodným riešením.

Začnem s požiadavkami ktoré od užívateľa domény budeme mať:

- Umiestnený propagačný banner na webe po dobu 31 dní (nie je stanovený čas začiatku zobrazovania, v prípade potreby banner navrhneme tak aby sa hodil na stránku sponzorovaného užívateľa domény.)
- Chceme mať prístup k štatistikám návštevnosti (google analytics alebo awstats).

Budeme si vyberať (toto mám na tom najradšej), v prípade záujmu:

- Pošlite email na sponzoring@izyy.net , kde ako predmet uveďte: .EU doména - "nazov.eu"
- Priložte Váš aktuálny web, screen so štatistík návštevnosti nie je povinný - ale je výhodou.
- Popíšte svoj projekt, presnejšie povedané potešila by "prezentácia".
- Nemusí ísť o game portál.

emaili môžete posielať do 14.1.2015, nebudeme sa na nič pýtať, ak bude niečo v emaili chýbať, je to mínus. Po vybraní projektu ktorému zabezpečíme .eu doménu dostanete mailom odpoveď všetci. To bude okolo 14.-15.

Ďakujem za pozornosť :)

//EDIT: .eu doménu zaregistrujeme len jednému vybranému záujemcovi. Odporúčam vám aby ste si pred zaslaním emailu overili dostupnosť domény napr na www.oversidomenu.sk.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasponzorujem .eu doménu

#2 Příspěvekod Mysteria » 09 led 2015, 23:54

Chápu to správně, že ty někomu koupíš doménu za to, že on tam pak bude mít umístěn nějaký banner na tvůj projekt?

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasponzorujem .eu doménu

#3 Příspěvekod izyy » 09 led 2015, 23:55

Zdravím,

Áno to býva logické, v tomto prípade však nie celý rok, ale iba jeden mesiac.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasponzorujem .eu doménu

#4 Příspěvekod Mysteria » 10 led 2015, 01:12

Jasně, na tom nevidím nic divnýho, tak jsem to nemyslel, jenom jsem se chtěl ujistit, jestli jsem to správně pochopil. 8-) Pro začínající projekty by to mohlo být zajímavé a měsíc není dlouhá doba...

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasponzorujem .eu doménu

#5 Příspěvekod izyy » 10 led 2015, 01:27

Áno tiež si myslím :) Navyše, nemyslím že by napr url skracovač a podobné projekty boli konkurenciou :D
Tiež sme brali ohlad na hodnotu takéhoto niečoho, a preto si myslíme že je mesiac propagácie celkom férovou dohodou.

Sledujem ako profil každého úžívateľa čo si to tu prečíta a zisťujem, že táto ponuka nemusí byť zaujímavá len pre nové projekty, ale možno aj úspešnejšie projekty ktoré však nemajú vlastnú doménu.

-- 11 led 2015, 11:27 --

Ešte stále máte čas posielať nám svoje projekty.


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti