Problém ve hře

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
G0BLIZ3K
Příspěvky: 37
Registrován: 20 lis 2012, 11:31
Reputation: 0

Problém ve hře

#1 Příspěvekod G0BLIZ3K » 23 říj 2013, 16:16

Zdravím. Vím že na toto forum/sekce tento příspěvek nepatří, ale už si opravdu nevím rady... :(
//
Dneska jsem po dlouhé době pařil csko a když jsem šel do nastavení abych si změnil nick a uložil csko se vyplo a samo zaplo znova (což si nedokážu vysvětlit) a od té doby se mi csko spouští ve špatném rozlišení a když chci jít do nastavení, abych rozlišení změnil, tak to nejde, protože tam vlastně nemůžu kliknout (viz obrázek). Zkoušel jsem i hru znovu stáhnot (ano mám ji koupenou na Steamu), tak nepomohlo... Děkuji všem co helpnou..
//
Obrázek zde: http://img.war3zone.eu/img/1382535181.jpeg

//Přesun do pokecu, MiniMe
Obrázek :3

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ve hře

#2 Příspěvekod Mysteria » 23 říj 2013, 17:38

Nejsem si jistej, ale tohle by se mohlo ukládat do cfg, takže bych zkusil smazat soubor cstrike/cfg/config.cfg nebo tak nějak.
I když zase, tohle by se mělo udělat i přeinstalací, pokud teda nemáš zapnutou synchronizaci přes Steam.

G0BLIZ3K
Příspěvky: 37
Registrován: 20 lis 2012, 11:31
Reputation: 0

Re: Problém ve hře

#3 Příspěvekod G0BLIZ3K » 23 říj 2013, 18:16

Nic takového tam ani není (tím myslím složku "cfg") :/

-- 23 říj 2013, 18:29 --

Já už opravdu nevím, několikrát jsem to přeinstaloval, zkoušel nahrazovat configy z jiných (NON-Steam) verzí z internetu, odinstalovával jsem i přes IoBit Uninstaler, kde se promazávají i registry, zkoušel jsem i instalovat na externí hdd a pořád nic... :/

-- 23 říj 2013, 20:07 --

Problém vyřešen, kdyby měl náhodou někdo stejný problém, řešení najdete zde: http://www.gamesites.cz/counter-strike-1.6/clanky/zobrazit/381-steam-update-reseni
Obrázek :3


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů