Měnící podpis

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Uživatelský avatar
vasikxl
Příspěvky: 713
Registrován: 04 bře 2013, 20:57
Reputation: 0

Měnící podpis

#1 Příspěvekod vasikxl » 18 črc 2013, 14:18

Ahoj, když mám měnící podpis, tak se mi ten obrázek buguje (viz. http://www.gocraft.4fan.cz/podpis/podpis.php )
Ani na fórum mi to nejde dát, protože mi to píše "Nelze zjistit rozměry obrázku"
Dávám karmu +

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Měnící podpis

#2 Příspěvekod zdenda204 » 18 črc 2013, 14:26

Tak sem pastni kód, ani na té stránce se nezobrazuje :D
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
vasikxl
Příspěvky: 713
Registrován: 04 bře 2013, 20:57
Reputation: 0

Re: Měnící podpis

#3 Příspěvekod vasikxl » 18 črc 2013, 14:30

Kód: Vybrat vše

<?php
header('Content-Type: image/png');
$im = imagecreatetruecolor(620, 30);
imagesavealpha($im, true);
$trans_colour = imagecolorallocatealpha($im, 0, 0, 0, 127);
imagefill($im, 0, 0, $trans_colour);
$input = array("Navštiv www.gocraft.4fan.cz","Héééuréééka!","Stupidní výmluvy jsou to nejhorší, co můžete udělat...","Nesnáším, když někdo neumí nebo nepoužívá pravopis a ještě má stupidní výmluvy!","Google ještě nevypnuly! PŘEKVAPIVĚ!","Na Creepery pozor!","Když si zakládáš server, uměj aspoň trochu s pluginy!","V Minecraftu by mohly býti i letadla!","Důvěra je záludné slovo, ale hodně lidí jej zneužívá....","Pokud nechcete platit za WebHosting, založte si ho u Endory!","Nevím, proč si mne všichni pletou s Vasilem :)","www.curse.com - krásně přehedný seznam pluginů","Poděkuj mi penězmi!","Karma je mi na nic, já chi PENÍZEEE!","O karmu se nežebrá!","Nemám rád, když je někdo sprostý, ale někdy jsou důvody, proč to říkat...","Angličtina je při nastavování důležitější, než si myslíš...!","Nevíte o pluginu, který by na server nepouštěl malé děti?","Vasikxl se nejmenuji jen kvůli srandě...","Nesnáším střílečky, je tam moc násilý, ale někdy si nějakou zahraji...!", "Dělat zuboženýho je ještě horší, než dělat chytrého!","Nesnáším, když někdo neumí s pluginama a potom toho lituje...","Přemýšlím, přemýšlím, ale stejně nic nevymyslím...", "Používat hlavu je celkem lidské...","Pokud máte zájem, rád se přidám do nějakého Minecraft projektu!","Přátele neseženeš jen tak, ty si musíš zasloužit...","Než se nás zeptáš, použij hlavu a strejdu Googla!","Nesnáším Twitter a Ask.fm, ale co se dá dělat...","Můj nejoblíbenější Youtuber je Gejmrovec a Černokněžník!","Pluginy vybírej obezřetně...!","http://plugins.bukkit.org - Koukni sem když scháníš pluginy","Napiš mi do PM, co by jsi chtěl za návod, sepíšu ho!","Vážně jsi tak naivní a myslíš si, že někdo z nás bude hrát na tvém serveru?","Pokud chcete, můžu Vám předesignovat web, ale nebude to zdarma!","Koukni se do návodů, než se nás zeptáš!","Pokud máte zájem, rád se přidám do nějakého Minecraft projektu!");
$rand_keys = array_rand($input);
$font = arial;
imagettftext($im, 8, 0, 0, 10, $black, $font, $input[$rand_keys]); //$black proste funguje :)
imagepng($im);
imagedestroy($im);
?>

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Měnící podpis

#4 Příspěvekod zdenda204 » 18 črc 2013, 14:34

Kód: Vybrat vše

<?php
header('Content-Type: image/png');
$im = imagecreatetruecolor(620, 30);
imagesavealpha($im, true);
$trans_colour = imagecolorallocatealpha($im, 0, 0, 0, 127);
imagefill($im, 0, 0, $trans_colour);
$input = array("Navštiv www.gocraft.4fan.cz","Héééuréééka!","Stupidní výmluvy jsou to nejhorší, co můžete udělat...","Nesnáším, když někdo neumí nebo nepoužívá pravopis a ještě má stupidní výmluvy!","Google ještě nevypnuly! PŘEKVAPIVĚ!","Na Creepery pozor!","Když si zakládáš server, uměj aspoň trochu s pluginy!","V Minecraftu by mohly býti i letadla!","Důvěra je záludné slovo, ale hodně lidí jej zneužívá....","Pokud nechcete platit za WebHosting, založte si ho u Endory!","Nevím, proč si mne všichni pletou s Vasilem.","www.curse.com - krásně přehedný seznam pluginů","Poděkuj mi penězmi!","Karma je mi na nic, já chi PENÍZEEE!","O karmu se nežebrá!","Nemám rád, když je někdo sprostý, ale někdy jsou důvody, proč to říkat...","Angličtina je při nastavování důležitější, než si myslíš...!","Nevíte o pluginu, který by na server nepouštěl malé děti?","Vasikxl se nejmenuji jen kvůli srandě...","Nesnáším střílečky, je tam moc násilý, ale někdy si nějakou zahraji...!", "Dělat zuboženýho je ještě horší, než dělat chytrého!","Nesnáším, když někdo neumí s pluginama a potom toho lituje...","Přemýšlím, přemýšlím, ale stejně nic nevymyslím...", "Používat hlavu je celkem lidské...","Pokud máte zájem, rád se přidám do nějakého Minecraft projektu!","Přátele neseženeš jen tak, ty si musíš zasloužit...","Než se nás zeptáš, použij hlavu a strejdu Googla!","Nesnáším Twitter a Ask.fm, ale co se dá dělat...","Můj nejoblíbenější Youtuber je Gejmrovec a Černokněžník!","Pluginy vybírej obezřetně...!","http://plugins.bukkit.org - Koukni sem když scháníš pluginy","Napiš mi do PM, co by jsi chtěl za návod, sepíšu ho!","Vážně jsi tak naivní a myslíš si, že někdo z nás bude hrát na tvém serveru?","Pokud chcete, můžu Vám předesignovat web, ale nebude to zdarma!","Koukni se do návodů, než se nás zeptáš!","Pokud máte zájem, rád se přidám do nějakého Minecraft projektu!");
$rand_keys = array_rand($input);
$font = arial;
imagettftext($im, 8, 0, 0, 10, $black, $font, $input[$rand_keys]); //$black proste funguje :)
imagepng($im);
imagedestroy($im);
?>


Snad půjde :)
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
vasikxl
Příspěvky: 713
Registrován: 04 bře 2013, 20:57
Reputation: 0

Re: Měnící podpis

#5 Příspěvekod vasikxl » 18 črc 2013, 14:45

Pořád stejný, ale když to bylo u Černokněžníka na sheepack.com, tak to šlo...

MM333
Příspěvky: 30
Registrován: 24 bře 2013, 20:59
Reputation: 0

Re: Měnící podpis

#6 Příspěvekod MM333 » 11 led 2014, 00:49


Uživatelský avatar
Welton123
Příspěvky: 2388
Registrován: 08 úno 2012, 17:54
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Měnící podpis

#7 Příspěvekod Welton123 » 15 led 2014, 01:54

Trošku starší téma, nemyslíš?


//LOCK [Welton123]
CZ/SK TOP Databáze MineCraft Serverů ►KLIK◄
Chceš i Ty mít měnící se podpis? ►KLIK◄


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů