Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

Technická podpora ke hře Call of Duty 4
Message
Autor
Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#11 Příspěvekod MiniMe » 31 pro 2010, 19:05

Travojed píše:MiniMe ty tu po pravde nemas vubec co delat..Nechapu tvou pomoc teda.Kazdeho tu mrdas za to jake dava temata atak, ale ze bys hned poradil to neee !!! Od toho je forum, aby sem tu nemusel sedet cely den 24h denne a cumel jestli si mi neodepsal ! Muzu si zde dojit snad pro odpoved kdy uznam za vhodne, to ze nejste schopni to prednastavit tak, ze se vtom vyzna ani "lajk" to je jen a jen vase minus, pak tu ctes same "kktske topicy", protoze se vtom nekdo kdo si zde prvne koupi server VUBEC nevyzna..


Nejsi trochu mimo? Pokud se nemylim, tak prvni prispevek, co jsem napsal bylo podrobne osvetleni toho, jak zpristupnit server pro neoriginalni klienty. pote jsem sel zkontrolovat mod (pro nahravani modu je mimochodem na webu podrobny navod http://www.fakaheda.eu/view.php?cisloclanku=2008010001). U modu jsem zjistil, ze je vse korektne nastaveno, ale nemas tam soubory. Coz si myslim dojde i laikoví, ze kdyz chce aby mu mod jel, tak tam ty soubory musi byt ;) K tomu, abys nemusel na foru sedet 24 hodin denne slouzi upozornovani emailem. Navic je mi uplne jedno, kdy si odpoved prectes. Reagoval jsem na tvou stiznost, ze mas server mesic a nezahral sis na nem (kvuli toho jsem hlavne reagoval tak jak jsem reagoval, protoze si stezujes na nas a je to jen a jen tvoje chyba). Co se tyce nazvu topicu, prave to je kvuli uplnym laikum, ti by totiz z tveho puvodniho nazvu nezjistili vubec nic.

Travojed píše:Priklad co si psal "Co se tyce modu, mel jsi nastaveny fs_game blablabla" rekni mi ty chytry, co ztoho vycte nejaky novacek ?! Diky alespon, ze uz to jede, protoze tady jsem skoncil ! Pozadal jsem o TS3 a opet cekam 3 dny...MiniMe proste stebou se bavit, je jak s "dementem" , ktery se SNAZI poradit, ale pritom mu to vubec nejde..Pak tu muzes nadavat na vsecky jak snob ...


Novacek se jednoduse zepta, kde se mod nastavuje, nebo si precte navod, od toho je tu forum. Je dobre, ze vim, co si o me myslis. Ja si o Tobe myslim, ze jsi jen ubozak, co si umi stezovat, nadavat ostatnim a pritom nikomu jeste nepomohl.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Travojed
Příspěvky: 15
Registrován: 18 pro 2010, 19:05
Reputation: 0

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#12 Příspěvekod Travojed » 19 led 2011, 15:52

LOCK :)

Travojed
Příspěvky: 15
Registrován: 18 pro 2010, 19:05
Reputation: 0

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#13 Příspěvekod Travojed » 19 led 2011, 15:55

MiniMe píše:
Travojed píše:MiniMe ty tu po pravde nemas vubec co delat..Nechapu tvou pomoc teda.Kazdeho tu mrdas za to jake dava temata atak, ale ze bys hned poradil to neee !!! Od toho je forum, aby sem tu nemusel sedet cely den 24h denne a cumel jestli si mi neodepsal ! Muzu si zde dojit snad pro odpoved kdy uznam za vhodne, to ze nejste schopni to prednastavit tak, ze se vtom vyzna ani "lajk" to je jen a jen vase minus, pak tu ctes same "kktske topicy", protoze se vtom nekdo kdo si zde prvne koupi server VUBEC nevyzna..


Nejsi trochu mimo? Pokud se nemylim, tak prvni prispevek, co jsem napsal bylo podrobne osvetleni toho, jak zpristupnit server pro neoriginalni klienty. pote jsem sel zkontrolovat mod (pro nahravani modu je mimochodem na webu podrobny navod http://www.fakaheda.eu/view.php?cisloclanku=2008010001). U modu jsem zjistil, ze je vse korektne nastaveno, ale nemas tam soubory. Coz si myslim dojde i laikoví, ze kdyz chce aby mu mod jel, tak tam ty soubory musi byt ;) K tomu, abys nemusel na foru sedet 24 hodin denne slouzi upozornovani emailem. Navic je mi uplne jedno, kdy si odpoved prectes. Reagoval jsem na tvou stiznost, ze mas server mesic a nezahral sis na nem (kvuli toho jsem hlavne reagoval tak jak jsem reagoval, protoze si stezujes na nas a je to jen a jen tvoje chyba). Co se tyce nazvu topicu, prave to je kvuli uplnym laikum, ti by totiz z tveho puvodniho nazvu nezjistili vubec nic.

Travojed píše:Priklad co si psal "Co se tyce modu, mel jsi nastaveny fs_game blablabla" rekni mi ty chytry, co ztoho vycte nejaky novacek ?! Diky alespon, ze uz to jede, protoze tady jsem skoncil ! Pozadal jsem o TS3 a opet cekam 3 dny...MiniMe proste stebou se bavit, je jak s "dementem" , ktery se SNAZI poradit, ale pritom mu to vubec nejde..Pak tu muzes nadavat na vsecky jak snob ...


Novacek se jednoduse zepta, kde se mod nastavuje, nebo si precte navod, od toho je tu forum. Je dobre, ze vim, co si o me myslis. Ja si o Tobe myslim, ze jsi jen ubozak, co si umi stezovat, nadavat ostatnim a pritom nikomu jeste nepomohl.
a vis co je nejlepsi ? ze ja pomaham trosku vlidneji a poradim jako clovek, ktery radi nekomu, kdo o tom VUBEC nic nevi :) Ne jako s clovekem, ktery vi vse..A stoho co si napsal (ze jsem ubozak), je videt, ze zde patris chlapce :) Cus

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#14 Příspěvekod Mysteria » 19 led 2011, 17:20

Pokud vím, tak první jsi mu začal nadávat ty, takže jsi dostal odpověď podobného ražení, jakou jsi napsal ty. To se dalo čekat. Ne každý si nechá s prominutím srát na hlavu od někoho, koho ani nezná ;)

EDIT: Rovnou i L0CKuju, když se bude chtít Minime vyjádřit, tak si to odemkne ;)

nicolas77cz
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2011, 15:09
Reputation: 0

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#15 Příspěvekod nicolas77cz » 10 dub 2011, 21:45

Po upgradu serverů se nedá připojit k serveru 27100, pouze s originálem. Master ban je aktivní. Nevíte kde může být chyba?

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#16 Příspěvekod MiniMe » 11 dub 2011, 11:14

Dik za info, behem dneska bude opraveno.

EDIT: 13:00 uz by to melo byt vporadku
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Sw0FF0rD
Příspěvky: 739
Věk: 43
Registrován: 22 kvě 2011, 12:01
Reputation: 0
Bydliště: Pobřeží Slonoviny

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#17 Příspěvekod Sw0FF0rD » 22 kvě 2011, 12:07

Dobrý den mam problém se připojit na server , pokaždé když se chci připojit tak mě to napíše : Key code inuse please try reconnecting later . Já jsem koukal zde na komentáře jak to nastavit Cod:2 server když nemam originál hru, ale jsem až takoví začátečník že doopravdy ani podle návodu to nezvládnu. Je to pro mě španělská vesnice , pokut by mě to někdo ukázal tak bych tolik moc neotravoval . Předem se moc omlouvám za tak hloupí dotaz děkuji David

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#18 Příspěvekod Austin » 23 kvě 2011, 00:30

Control panel / game server / BANS
ip adresa: 63.146.124.21
zaskrtnout permanent

kliknout na pridat.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Uživatelský avatar
Sw0FF0rD
Příspěvky: 739
Věk: 43
Registrován: 22 kvě 2011, 12:01
Reputation: 0
Bydliště: Pobřeží Slonoviny

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#19 Příspěvekod Sw0FF0rD » 23 kvě 2011, 16:55

Austin píše:Control panel / game server / BANS
ip adresa: 63.146.124.21
zaskrtnout permanent

kliknout na pridat.

Děkuji moc, to vše jsem udělal ale píše to ten samej problem co jsem tu dával . Děkuiji a omlouvam se ze otravuji

BTW: Nebyl by někdo tak hodny a třeba se nepodival na to přes TeamViewer 6 ? ( :

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení modu, zpřístupnění neoriginálních klientů

#20 Příspěvekod Austin » 23 kvě 2011, 22:08

jaky mas vubec port serveru ?
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem


Zpět na „Call of Duty 4 : Modern Warfare“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů