Big brother B3

Technická podpora ke hře Call of Duty 4
Message
Autor
Dad Muck
Příspěvky: 66
Registrován: 01 úno 2013, 09:57
Reputation: 0

Re: Big brother B3

#11 Příspěvekod Dad Muck » 11 čer 2013, 09:52

Zdravím a děkuji za Vaší veškerou pomoc.Muj dotaz ted směřuje k dalším pluginům co jsem našel na stránkách Big Brother B3.Je tam k mání několik zajímavých pluginů jako např:antinoob atd.Chtěl jsem se zeptat zdali tyto pluginy by nám případně instalovala Fakaheda a nebo zdali musím sám.Jestliže sám, pak se chci zeptat zdali by nešel zde uveřejnit nějaký návod jak na to?Protože fakt nemám s tímto zkušenosti a oravdu bych nerad něco s naší B3 udělal,aby nešla tak jak má,když už vše šlape jak má..Děkuji za odpověd.
Obrázek

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Big brother B3

#12 Příspěvekod MiniMe » 15 čer 2013, 11:51

Nahrají se do složky /b3/extplugins: http://www.fakaheda.eu/control_panel/ga ... extplugins stejně jako xlrstats a stejně tak se přidají.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Dad Muck
Příspěvky: 66
Registrován: 01 úno 2013, 09:57
Reputation: 0

Re: Big brother B3

#13 Příspěvekod Dad Muck » 05 říj 2013, 08:51

Dobrý den,při přidávání několika pluginů do B3 se mi zobrazuje tato chybová zpráva:
Traceback (most recent call last):
File "/usr/lib/python2.6/site-packages/b3-1.9.1-py2.6.egg/b3/parser.py", line 673, in loadPlugins
pluginModule = self.pluginImport(plugin_name, plugins[s]['path'])
File "/usr/lib/python2.6/site-packages/b3-1.9.1-py2.6.egg/b3/parser.py", line 757, in pluginImport
fp, pathname, description = imp.find_module(name, [self.config.getpath('plugins', 'external_dir')])
ImportError: No module named plugin_chat

Nevíte někdo náhodou co s tím?Vím měl bych se zeptat na ofico foru Bigbrotherbot,ale moje anglina není nejlepší tak to zkouším nejdřív tady.Dík za případnou pomoc.

server 217.11.249.83:27477

-- 11 říj 2013, 10:23 --

Zdravím.Jelikož používáme plugin na autorotaci map,chtěl bych se zeptat všech co mají nějaké zkušenosti s B3,jestli náhodou neví jak v B3 u příkazu"nextmap"zobrazit příští mapu s gametype?
Bohužel toto v B3 citelně postrádám.Děkuji za případnou odpověd.
Obrázek


Zpět na „Call of Duty 4 : Modern Warfare“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů