Problém s Mapama

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike 1.6
Message
Autor
PiddLou
Příspěvky: 5
Registrován: 11 úno 2017, 21:19
Reputation: 0

Problém s Mapama

#1 Příspěvekod PiddLou » 11 úno 2017, 21:20

Zdravím, mám jeden problém.. Mám server a když tam chci dát mapy, tak je dám do složky maps, restartnu server a mapy tam nejsou.. Poradíte do mám dělat?.. Děkuji všem za odpověd.

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#2 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 11 úno 2017, 21:26

děláš to při vypnutém serveru?
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

PiddLou
Příspěvky: 5
Registrován: 11 úno 2017, 21:19
Reputation: 0

Re: Problém s Mapama

#3 Příspěvekod PiddLou » 11 úno 2017, 23:06

Nedělám.. Je zapnutý.. Ale v amxmodmenu to neukazuje :) Ale když dám amx_map a název té mapy, tak se změní. Ale stahuje se to dlouho

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#4 Příspěvekod izyy » 12 úno 2017, 02:08

Zdravím ťa,

kde "nemáš mapy"? Ak myslíš v map menu, tieto mapy si musíš pridať do cstrike/addons/amxmodx/config/maps.ini aby sa ti tam zobrazovali.

Dlhé sťahovanie dát zo servera je pri csku normálne keďže má limit 6 kb/sek, rieši sa to externým "mirror" serverom resp. služba má názov fast download a poskytuje ju aj fakaheda viď niekde v control paneli :)

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#5 Příspěvekod Teiichi » 12 úno 2017, 14:12

Izyy, když už se snažíš poradit, tak aspoň správně.

1. Zápis v maps.ini v amxmodx funguje rozdílně.
- Pokud zapíšeš mapy do maps.ini v amxmodx, tak budou v map_menu pouze pro administrátory, nikoli pluginy jako je rtv, changemap a další.
- Při smazání maps.ini v amxmodx bude hlavní pro obě skupiny maps.ini v cstrike.

Co se týče downloadu, tak ta rychlost je opravdu směšná.
U FD máš jedinou pravdu.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#6 Příspěvekod izyy » 12 úno 2017, 19:59

Teichi máš pravdu v tom ako to funguje, ale maps.ini v cstrike nie je. Čo je na mojej rade nesprávne? Nepovedal som mu o vzťahoch medzi maps.ini a mapcykle.txt, ale na to sa ani nepýtal.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#7 Příspěvekod Teiichi » 12 úno 2017, 23:24

V cstrike by defaultně maps.ini měl být, příp. ho nahrazuje mapcycle.txt, to záleží od verze.
Co se týče tvé rady, tak jsi řekl hloupost o rychlosti stahování.
Nejsem si vědom, že by nějaká hra/server měl/a omezení na download mapy, většinou se to řídí připojením hráče, tedy příklad:
Kamarád má 50/50 a já 300/300, já stáhnu mapu za 1.1s a on za 10s, je tedy rozdíl v připojení a rychlosti downloadu, nikoli na straně serveru.

Další věc co je špatně, tak je tato část:

Kód: Vybrat vše

kde "nemáš mapy"? Ak myslíš v map menu, tieto mapy si musíš pridať do cstrike/addons/amxmodx/config/maps.ini aby sa ti tam zobrazovali.


Když to vidím, tak mi to trhá oči.
O jaké map menu se jedná? Administrátorské, nebo serverové? Proč mu radíš pouze tu administrátorskou možnost a né i tu druhou?

Sice řešil problém v amxmodmenu, ale pokud jsi si vědom funkce map menu (jak jsi sám řekl, že mám pravdu), tak jsi mu to alespoň mohl naznačit, takhle tu za 2 dny bude další topic s tím, že se mu to nezobrazuje při RTV.

#NUM OFFTOPIC :D
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#8 Příspěvekod izyy » 12 úno 2017, 23:58

Ach teichi sa má potrebu zas hádať jak malé detsko, problém je dávno vyriešený ale on má samozrejme lepšiu odpoveď. Btw čo sa týka obmedzenia rýchlosti tak to obmedzenie tam je, mapu za 1.1 sek nestiahneš ak server nemá aktívny link pre fastdownload.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Mapama

#9 Příspěvekod Teiichi » 13 úno 2017, 00:29

Nemám potřebu se hádat ty "děcko", pouze opravuji tvé chyby.
Ukaž mi kde to omezení je, velice by mě to zajímalo.
CSko hraju už několik let, a supporta jsem pro CS1.6 dělal celkem asi 5 let a nikdy jsem o ničem takovém neslyšel.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

PiddLou
Příspěvky: 5
Registrován: 11 úno 2017, 21:19
Reputation: 0

Re: Problém s Mapama

#10 Příspěvekod PiddLou » 14 úno 2017, 11:33

No, když tam dáme mapy do maps apod.. Tak se nám neukazujou na serveru.. ani když dám amx_map a název mapy ani v amxmodmenu.. Takže kde by mohla být chyba? :)


Zpět na „Counter-Strike 1.6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů