RADU pls - Nefunkční věci na serveru (příkaz/plugin)

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike 1.6
Message
Autor
Tijs
Příspěvky: 2
Registrován: 18 bře 2016, 12:40
Reputation: 0

RADU pls - Nefunkční věci na serveru (příkaz/plugin)

#1 Příspěvekod Tijs » 18 bře 2016, 13:03

Server: 82.208.17.102:27041

Zdravím. Nejsem super zběhlý v nastavování serveru, ale na druhou stranu toho neznám už málo. Tak pokud by někdy přišla pro někoho hloupá otázka, vynechte hloupý připomínky. Nikdo z vás se se všemi vědomostmi nenarodil. Díky.

Můj dotaz

Měl jsem čistou instalaci na FH a pak jsem postupně přidával pluginy a po testu jsem je ponechal, nebo vymazal. Níže jsou věci, které mi nefungují a nemůžu přijít na to proč. Prosím tedy o radu

1) Do souboru server.cfg jsem napevno vložil mp_forsechasecam (zkusil jsem i mp_forcecamera) a různé hodnoty k nim (0, 1, 2). Potřebuji, aby byl po smrti povolen pro všechny hráče pouze first person view a dále aby ADMIN mohl přepínat (mrtvý nebo ve SPEC) mezi všemi hráči obou týmů. Po zkoušení všech hodnot jsem tohoto nedocílil. Nezjistil jsem jak nastavit, aby byl povolen jen first person view a jako ADMINovi mi jde přepínat pouze mezi hráči mého týmu

2) Potřebuji, aby se na konci každého kola zobrazila HUD zpráva (vpravo) o dmg komu jsem dal a kdo mi ubral (měla by to být součást již instalovaného pluginu)

3) S předchozím bodem souvisí, že chci po každém kole zobrazit HUD zprávu (vlevo) s informacemi o nejdrsnějším dmg hráče

4) Nominování map mi jde pouze při napsání celého názvu mapy. Např de_dust . Potřebuji, aby šlo nominovat mapu napsáním názvu bez přípony. Např dust

5) Potřebuji, aby bombu odpočítával hlas nahlas (30s, 20s, 10,9,8,7...) ale pouze ten originál mužský hlas (nemůžu sehnat ty zvuky) a také jestli je potřeba upravit nějaký příkaz

Přikládám výpis instalovaných pluginů.

Pokud budete potřebovat nějaký další výpis z konzole, prosím napište mi rovnou příslušný příkaz pro jeho vyjetí.

Díky moc za každou radu.
Přílohy
plugins.jpg
Seznam pluginů na serveru
plugins.jpg (192.43 KiB) Zobrazeno 3499 x

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: RADU pls - Nefunkční věci na serveru (příkaz/plugin)

#2 Příspěvekod izyy » 19 bře 2016, 00:05

Zdravím ťa,

1) nastavenia cvaru mp_forcecamera:

a) "0" - žiadne obmedzenie
b) "1" - Spect. len teamu, bez možnosti volného pohybu
c) "2" - len first person mod, žiadne ďalšie obmedzenia čo sa teamu týka.
d) "3" - len vlastný team, tuším tu je voľný pohyb povolený

2) Otvor amxmodxmenu a nastav si na 2. strane menu štatistiky - štatistiky na konci kola.

3) Nie som si istý, či základný plugin štatistík túto možnosť podprouje, ale môžeš sa skúsiť na to pozrieť.

4) Myslím, že to žiaľ nebude možné, teda určite nie bez nejakého upraveného pluginu. Predpona (napr. "de_") je totiž súčasťou názvu mapy.

5) Neviem o tom, žeby základná inštalácia podporovala túto možnosť odpočtu.

Pevne verím, že ti moja odpoveď pomôže :)

Tijs
Příspěvky: 2
Registrován: 18 bře 2016, 12:40
Reputation: 0

Re: RADU pls - Nefunkční věci na serveru (příkaz/plugin)

#3 Příspěvekod Tijs » 19 bře 2016, 00:48

Ahoj. Díky za reakci, ALE...

1) cvar mp_forcecamera jsem zkusil se všemi různými hodnotami a stejně nic. A jako ADMIN můžu sledovat jen tým, ve kterém jsem (bůh ví proč, flagy nastavený mám)

2) v amxmodmenu, v nastavení statistik žádnou volbu o konci kola nemám

3) HUD zprávy od všech dmg jsou součástí pluginu statsx, který je v seznamu instalovaný. Obsahuje cvary amx_statscfg "on" "ShowMostDisruptive" , amx_statscfg "on" "ShowBestScore" , amx_statscfg "on" "ShowAttackers" , amx_statscfg "on" "KillerChat" - ale nefungují mi

4) nominování map pouze názvem bez předpony možné je. Na bývalém serveru to bylo funkční, ale nevím, jaký přesně plugin použít nebo jak upravit stávající

5) VYŘEŠENO - je to součást nastavení statistik v amxmodmenu

Takže stále řeším body 1 - 4 :/

Uživatelský avatar
TheLaoming
Příspěvky: 321
Věk: 26
Registrován: 14 bře 2015, 20:42
Reputation: 2
Bydliště: Ostrava !!!
Kontaktovat uživatele:

Re: RADU pls - Nefunkční věci na serveru (příkaz/plugin)

#4 Příspěvekod TheLaoming » 19 bře 2016, 10:20

Zdarec,

1) co se týče prvního bodu, zkus tento plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=744383 myslím že pokud alespoň trochu umíš v pawnu, úprava jako odstranění zvuku, nebo té červené obrazovky po smrti by pro tebe neměla být problém (pokud ti to tam teda vadí). Pokud ne, upravil bych ti to. Ale ten cvar v server.cfg by fungovat měl... Když tak ho zkus zapsat úplně na začátek configu.

2) Zkoušel jsi zapnout pouze samotný metamod, amxmodx a ktomu tento plugin? Popřípadě zkus jinou verzi statsx.amxx Co se týče statistik na konci kola, koukal jsem tvoje pluginy co využívájí HUD zprávy. Koukám taky že máš zaplé pluginy, co využívají hud kanály a jsou podle mě zcela zbytečné. Např. scrollmsg.amxx a imessage.amxx. Pokud vím, maximální počet zobrazených hud zpráv je 4, takže ti to můžou blokovat jiné hud zprávy. A vidím že těch pluginů využívajicí hud, nemáš málo. Např speclist. Nemusí to být hud zprávama, ale mě to kdysi dělalo. Taky zkontroluj amx.cfg a tam najdi řádek "hud_stats display time" nebo tak nějak. Tam si dej hodnotu např 12.0.

3) Tak samo, jako předchozí.

4)To dělá tuším nějaká jiná verze Galileo, kde je ktomu cfg soubor a tam si napíšeš název svůj a zato název mapy na kterou to má účinek. Tuším že podobný plugin používám na jednom svém Gather serveru...ale funguje trochu jinak. Ovšem může se jednat o upravený soukromý plugin.

5) Co se týče tohoto, doporučuju si najít nějaký plugin na stopky...a odtamtuď si vytáhnout ten kód a vložit jej do c4timer pluginu. Nebo zkus tento plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=191264
AMXMODX PAWNER, FORMER MAPER
My
Steam acc. a lot of lost years in my life lol
Discord: ^TheLaoming#6969
Obrázek

Obrázek
Obrázek



Zpět na „Counter-Strike 1.6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů