Nezapočítává, neukazuje hitbox, HeadShot ani skin blue

Dotazy k psychostats statistikám
Message
Autor
Káčko
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2013, 16:45
Reputation: 0

Nezapočítává, neukazuje hitbox, HeadShot ani skin blue

#1 Příspěvekod Káčko » 08 zář 2013, 13:55

81.0.217.183:27392
http://stats.fakaheda.eu/pstats_130934

Už asi 2 měsíc se to snažíme opravit ale po 2 dnech to vždy přestane započítávat. Nezapisuje to ani Hitbox v %, ani HS a když chci změnit skin na blue tak taky nejde. Nebo když kliknu na kolonku server, tak mi to ukáže že server není ani chráněn VAC což je blbost a ukazuje to stále jen 1 hráče na serveru. Prosím o radu jinak si vytrhám zbylé vlasy co mám :( Popřípadně napište co vám mám zaslat. Dále jsem slyšel že už je to zastaralá verze viz mrtvá verze nejnovější je 3.2 a to ještě 2 roky stará. Můžete to aktualizovat a nebo udělat přesný návod co jak nastavit a kam napsat? Děkuji za odpověd.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezapočítává, neukazuje hitbox, HeadShot ani skin blue

#2 Příspěvekod Mysteria » 08 zář 2013, 14:43

Místo PS si nainstaluj HlStastX, to je vyvíjené a hlavně realtime ranking ne jenom přepočet jednou za noc jako u PS.

Káčko
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2013, 16:45
Reputation: 0

Re: Nezapočítává, neukazuje hitbox, HeadShot ani skin blue

#3 Příspěvekod Káčko » 08 zář 2013, 14:53

To je hezká rada ale tak když už mám servery od fakahedy a nabízí možnost psychostats tak přece je v jejím zájmu. Mno ale tak udělám jak říkáš když nic jiného nezbývá :D Ale i tak bych uvítal lepší odpověď nebo radu :P

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezapočítává, neukazuje hitbox, HeadShot ani skin blue

#4 Příspěvekod Mysteria » 08 zář 2013, 15:10

Problém bude jednak v tom, že za prvé jak sám píšeš poslední verze je dva roky stará, což svědčí o tom, v jakém to asi bude stavu a za druhé, že PS používá oproti HlStastX:CE minimum lidí.

Jinou odpověď ti dát nemůžu, protože sám PS nepoužívám, kdyby jsi to chtěl řešit přímo s adminama tak napiš ticket, určitě se na to mrknou.

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezapočítává, neukazuje hitbox, HeadShot ani skin blue

#5 Příspěvekod SPiRIT » 08 zář 2013, 17:07

Hitboxy to normalne neloguje protoze na to potrebujes specialne plugin ktery tyto informace do logu zapise

Kód: Vybrat vše

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=897271

Jinak Psychostats jsou opravdu uz za zenitem ani ofiko stranky uz nefunguji, takze spise pouzivej a spolehej se na realtime statistiky Hlxstats.
Fakaheda to sice nabizi , ale nevyviji, takze neni jejich prioritou tento projekt opravovat, pripadne vylepsovat.

edit// ok jedna se o cs1.6 server takze tam nevim jaky plugin se na hitboxy pouziva.


Zpět na „PsychoStats“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host