Fast download k serveru

Dotazy k ostatním službám poskytovaným k herním serverům zdarma jako je např. Psychostats nebo amxbans
Message
Autor
Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Fast download k serveru

#1 Příspěvekod Qefik » 23 úno 2010, 17:52

Ahoj, měl bych malý nápad. Většina lidí by podle mě ocenila fast download přímo se serverem. Nebo spíše přes žádosti. To je 2. možnost. Dávalo by se FTP přímo k serveru a FTP na fast DL. Myslím že ne každý má web, nebo ne každý by to zvládl udělat, i když na tom není nic těžkého. Nevím zda by to bylo možné co se týká prostoru, ale byla by to určitá služba navíc.

Uvidíme ;)
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast download k serveru

#2 Příspěvekod Mysteria » 23 úno 2010, 19:22

Hm... dobrý nápad, ale myslím, že to není potřeba.

Nevím jak ostatní, ale já si "udělal" web na webzdarma.cz a dal jsem si tam jenom hlavní stránku, aby ho nesmazali a součástí je 200MB FTP - sice to není moc, ale na pár map a MP3 a modelů to bohatě stačí... :)

Jednoduché řešení, které nic nestojí...

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast download k serveru

#3 Příspěvekod Qefik » 23 úno 2010, 20:29

jasne, ale víš co, takhle by si to měl i hotove ;) nevím, jako je to jen návrh ;)
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast download k serveru

#4 Příspěvekod MiniMe » 24 úno 2010, 15:04

Problem s FD je takovy, ze se neda nijak omezovat a kontrolovat na kterych serverech je nastaveny, protoze data stahuji primo klienti. A bohuzel je mnoho lidi, kteri si treba koupi jeden server u nas, zazadaji si o vsechny nadstandardni sluzby a zbytek serveru koupi jinde a napoji je na nas. Nebo daji link na fast download kamosum a tak podobne... To samozrejme zbytecne zatezuje linku a nas webserver. Je v planu jakysi univerzalni fastdownload, ale na to nejdriv musime spustit vlastni daemon na servery, abychom mohli nastavovovat cvary na serveru.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast download k serveru

#5 Příspěvekod Mysteria » 24 úno 2010, 16:37

Podle mě je lepší, když si FastDL udělá někdo jinde, na jiném hostingu. Přece jenom Fakaheda má dost serverů a pro všechny dělat FastDL by musela být velká zátěž na dat. Přece jenom když se to stahuje "neomezenou" rychlostí, tak jde na server dát spoustu "blbostí" třeba i přes 500MB a přitom to je stažené za pár minut (na rychlém netu), ale pokud to budou stahovat stovky lidí, tak to nárazově může dělat velká čísla.

Nadruhou stranu zase máte dostatečnou kapacitu připojení, takže by to šlo zvládnout, že by se dalo rychlostní omezení na nwm třeba 10mbps pro jednoho klienta což by bohatě stačilo... :)

Uživatelský avatar
Sw0FF0rD
Příspěvky: 739
Věk: 43
Registrován: 22 kvě 2011, 12:01
Reputation: 0
Bydliště: Pobřeží Slonoviny

Re: Fast download k serveru

#6 Příspěvekod Sw0FF0rD » 02 črc 2011, 19:39

Omlouvám se že otravuji ale nastavoval jsem si server podle návodu ale jak si špatně jsem pochopil , protože mě mapy co si nahraji do složky main ke serveru pořád to stahuje pomalu.
Tak jsem si vytvořil novou FTP na svém webhostingu aby lidi co dojdou na server aby nemuseli čekat když bych měl nahrané nové mapy na serveru. Ale i když jsem tak učinil nejde mě to pořád to je stejné a tahá to pomalu . Tak bych chtěl poradit jak na to , já doopravdy se v tom už nevyznám ( : Byl bych vděčný kdyby mě jako amatérovi pomohl více děkuji moc .
A omlouvám se že otravuji , jsem schopný napsat svojí ftp k webhostingu aby a nějakého admina bych chtěl požádat jestli by mě to nenastavil v configu . Děkuji moc


BTW: Mapky v Cod2 mam jen pro sebe a pro lidi co prijdou na server ale to čekani no .

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast download k serveru

#7 Příspěvekod Austin » 03 črc 2011, 11:10

Zdravim,
port serveru, adresu webu, kde mate fastdownload, podivam se na to.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Uživatelský avatar
Sw0FF0rD
Příspěvky: 739
Věk: 43
Registrován: 22 kvě 2011, 12:01
Reputation: 0
Bydliště: Pobřeží Slonoviny

Re: Fast download k serveru

#8 Příspěvekod Sw0FF0rD » 03 črc 2011, 12:42

Austin píše:Zdravim,
port serveru, adresu webu, kde mate fastdownload, podivam se na to.



Port serveru:81.0.217.177:27486
web: http://lofw.txserver.cz/
http://lofw.txserver.cz/index.php?site=files&cat=7



Chcete aj pripadne FTP hostingu , ja nevim jestli je stahovani map lepsi nahrat na webhosting ci stahovani z webu . Ja mam sablonu Webspel 4.2.2b Dekuji moc


Zpět na „Ostatní služby k herním serverům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti