7 Days to Die - První nastavení serveru

Message
Autor
Peter_King
Příspěvky: 1
Registrován: 06 led 2016, 19:16
Reputation: 0

7 Days to Die - První nastavení serveru

#1 Příspěvekod Peter_King » 06 led 2016, 19:28

Dobrý den,
koupil jsem dnes u vás server pro 7 Days To Die (93.91.250.155:27805). Je to vlastně můj první server, jsem tedy v tomto absolutní začátečník.
Jak tedy udělám prvotní nastavení serveru ?
Proč nevidím server ve hře i když na Webu Fakaheda vidím, že je Spuštěný a proces běží (server mám zaheslovaný, ale nevím jak se připojit přímo přes IP i s heslem) ?
K čemu mám používat FTP ? (to mi jde v pořádku)

Promiňte za hloupé otázky, ale vážně nevím jak začít takže děkuji za každou rozumnou odpověď.

PS: Teď jsem zjistil, že server se jmenuje My Game Host i když jsem všude Název serveru vyplnil v Control panelu pod serverem CZ/SK Rokra tak se stejně jmenuje My Game host.Nevíte proč prosím ?

A proč se mi u serveru stále objevuje po chvilce Spuštěný ale proces neběží ?

Děkuji

EDIT:
Takže zaprvé server se nastavuje celkem jednoduše přímo přes Fakaheda control panel, pak můžu využít config ve hře pro donastavení stylu hry jaký chci.
Za druhé jméno serveru se mi neukazovalo proto, že jsem použil nepovolené znaky. Povolené jsou Allowed characters: A-Z, a-z, 0-9, dot (.), underscore (_), dash (-) and space ( )
Za třetí ten nepovolený znak právě způsoboval i nekonečnou informaci ze serveru Spuštěný ale proces neběží

LukixCZ
Příspěvky: 234
Věk: 23
Registrován: 10 lis 2013, 07:55
Reputation: 0

Re: 7 Days to Die - První nastavení serveru

#2 Příspěvekod LukixCZ » 13 led 2016, 22:01

Doporučuji na první řádek napsat IP, jinak to asi někdo smaže.
FTP přes něj si můžeš zálohovat mapu, kdybys chtěl.
Připoj se k nám play.southcraft.eu
Zvednutí karmy za spokojenost nic nestojí :)


Zpět na „7 days to die“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů