restart script

Message
Autor
Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: restart script

#11 Příspěvekod Mysteria » 26 dub 2017, 14:06

Pokud máš chybu někde v samotném skriptu tak musíš pochopit že ti to opravdu nikdo zadarmo opravovat nebo programovat nebude.
Jednou sis koupil VPS tak se počítá s tím, že buď umíš Linux administrovat nebo jsi to schopen alespoň dát dokupy dle Googu.
Pokud ani jedno, tak sis radši měl koupit rovnou MC server, kde bys nic takového nemusel řešil.

Mimochodem když zadám do Googlu například mc server restart script site:www.spigotmc.org tak to najde haldu věcí, stačí jenom vyzkoušet.

zpevakjos
Příspěvky: 177
Věk: 23
Registrován: 19 črc 2015, 12:56
Reputation: 0

Re: restart script

#12 Příspěvekod zpevakjos » 27 dub 2017, 14:14

Já nechci aby mi to někdo dělal, ale chci jen poradit a na spigotu ... jsem se díval a tohle je jediné které chápu a když mi tady pan Port2 napíše, že mám špatné kódování souborů a já se ho zeptal jak to myslí. a ty mi napíšeš tohle tak to je pomoct jak blázen. Kdybych se to nechtěl učit tak bych někomu zaplatil ať mi to udělá, ale když se to chci naučit tak bych uvítal aspoň malou pomoc což tohle je.

Radší mi napíš co je to to kódování souborů špatné a nedělej tady scény, že mám někomu platit aby mi to udělal.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: restart script

#13 Příspěvekod Mysteria » 27 dub 2017, 23:46

Jak by mohlo souviset špatné kódování souborů s tvým problémem netuším, takže si nejspíš budeš muset počkat na něj, jestli rozvede myšlenku.

Port2
Příspěvky: 502
Registrován: 08 pro 2015, 22:52
Reputation: 18
Bydliště: Pod mostem :/

Re: restart script

#14 Příspěvekod Port2 » 28 dub 2017, 13:26

Můj script bez kódování nefunguje tak, jak má.

zpevakjos
Příspěvky: 177
Věk: 23
Registrován: 19 črc 2015, 12:56
Reputation: 0

Re: restart script

#15 Příspěvekod zpevakjos » 02 kvě 2017, 07:42

Port2 to je rozvedení myšlenky jak blázen. Nezlob se na mě, ale poradil jsi mi fakt nejvíc podle toho jak píšeš.

Mysteria taky nevím jak by to mohlo souvistet a ty nevíš proč to nechce spustit server když to spustím přes cron a když bez cronu tak to funguje?

Mike8748
Příspěvky: 823
Registrován: 30 bře 2014, 10:05
Reputation: 28

Re: restart script

#16 Příspěvekod Mike8748 » 02 kvě 2017, 14:07

pravděpodobně při spouštění cronem dojde k nějké chybě kterou neočekáváš (oprávnění, spouští to z jiného adresáře,...)

k tomu aby si věděl co cron provedl (nebo neprovedl) se hodí znát výstup z úloh cronem spuštěných.

buď si nainstaluj nějaké MTA (např. sendmail), pak ti to bude chodit na mail, nebo uprav svůj záznam v crontab, změň to z

Kód: Vybrat vše

0 12 * * * /home/test/starttest.sh >/dev/null 2>&1

na

Kód: Vybrat vše

0 12 * * * /home/test/starttest.sh >/home/test/cron.log 2>&1

to ti po spuštění dané úlohy cronem vytvoři soubor cron.log v /home/test, a v tom se dočtěš jak se skript prováděl, případně chyby které vyvolal

edit:
případně

Kód: Vybrat vše

0 12 * * * /home/test/starttest.sh >>/home/test/cron.log 2>&1
tohle bude vytvářet průběžný log, nebude se přepisovat

zpevakjos
Příspěvky: 177
Věk: 23
Registrován: 19 črc 2015, 12:56
Reputation: 0

Re: restart script

#17 Příspěvekod zpevakjos » 03 kvě 2017, 13:03

Napsalo mi to jen tohle

Kód: Vybrat vše

Must be connected to a terminal.

SlovakCraft0944
Příspěvky: 82
Věk: 24
Registrován: 04 led 2015, 12:14
Reputation: 0

Re: restart script

#18 Příspěvekod SlovakCraft0944 » 03 kvě 2017, 20:26

Daj si to do google a skús to vyriešiť aj sám.
Až keď si s tým nebudeš vedieť rady a vyskúšaš viac vecí a nepomôže to tak sem napíšeš.
Keby to každý riešil tak ako ty tak sú fóra plné blbostí.

zpevakjos
Příspěvky: 177
Věk: 23
Registrován: 19 črc 2015, 12:56
Reputation: 0

Re: restart script

#19 Příspěvekod zpevakjos » 04 kvě 2017, 16:32

Já nečekám na vás beru forum jen jako poslední možnost už jsem vyzkoušel 20 možností aby to fungovalo a zatím nic nejde. Jestli víte nějaký způsob aby to fungovalo tak napište za každou radu budu rád. A tohle podle mě není blbost kdyby to někdo stručně sepsal tak by to pomohlo určitě i ostatním. Já až to budu mít tak to sepíšu a může se to dát do návodů. Jelikož něco takového by se hodilo pro začátečníky.

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: restart script

#20 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 04 kvě 2017, 16:47

tak není lepší si něco stáhnout a kouknout se jak vypadá a případně si to přepsat nebo něco s tím udělat? již jsi napsal, že se to chceš naučit, ale i tím, že si projedeš stažené a upravíš se něco naučíš..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „VPS (Virtual private Server)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů