Zakázání Raketometu, věže a raket

Message
Autor
Wolferen
Příspěvky: 8
Věk: 32
Registrován: 08 říj 2016, 22:34
Reputation: 0

Zakázání Raketometu, věže a raket

#1 Příspěvekod Wolferen » 08 říj 2016, 22:39

Zdravím.. Snažím se ale marně, zakázat raketomet, rakety a věž, nebo alespon ty rakety... Uz jsem ten script daval všude možně ale nic... Chtel bych ji zakazat na mape TheCenter, tak snad nema muj neuspěch nic společného s tou mapou... Pokud již máte nějaké zkušenosti s zakazáním engramu zde na fakahede, budu moc rad když se semnou o tu zkušenost podělíte.. Předem díky :) Wolf

Ouren
Příspěvky: 4
Registrován: 04 lis 2016, 02:43
Reputation: 0

Re: Zakázání Raketometu, věže a raket

#2 Příspěvekod Ouren » 04 lis 2016, 03:08

Napiš tohle.
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_RocketLauncher_C",EngramHidden=True,EngramPointsCost=300,EngramLevelRequirement=900,RemoveEngramPreReq=False)

Do adresáře.
/ShooterGame/Saved/Config/CleanSourceConfigs/Game.ini

Wolferen
Příspěvky: 8
Věk: 32
Registrován: 08 říj 2016, 22:34
Reputation: 0

Re: Zakázání Raketometu, věže a raket

#3 Příspěvekod Wolferen » 28 úno 2017, 11:07

Ouren píše:Napiš tohle.
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_RocketLauncher_C",EngramHidden=True,EngramPointsCost=300,EngramLevelRequirement=900,RemoveEngramPreReq=False)

Do adresáře.
/ShooterGame/Saved/Config/CleanSourceConfigs/Game.ini



Bohužel stále nic. Tohle je věc, které jsem nikdy nepřišel na kloub. Server zde na fakaheda ( ačkoli mi to neuvěříte ) používá snad 3 druhy souborů Game.ini. Např pro úpravu maximálních levelů + EP používá /ShooterGame/Saved/Config/LinuxServer/Game.ini . Pro zrychlení Mattinginterval a egghatchspeed zase používá /ShooterGame/Config/DefaultGame.ini. Takže tohle je vážně oříšek :cry:

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakázání Raketometu, věže a raket

#4 Příspěvekod Kierwin1987 » 28 úno 2017, 12:04

Zdravím,

zkusil bych tohle uložit do \ShooterGame\Saved\Config\LinuxServer\Game.ini:

Kód: Vybrat vše

[/script/shootergame.shootergamemode]
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=291,EngramHidden=True,EngramPointsCost=32,EngramLevelRequirement=60,RemoveEngramPreReq=False) Raketomet
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=292,EngramHidden=True,EngramPointsCost=8,EngramLevelRequirement=60,RemoveEngramPreReq=False) Rakety
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=293,EngramHidden=True,EngramPointsCost=40,EngramLevelRequirement=60,RemoveEngramPreReq=False) Auto turret
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=326,EngramHidden=True,EngramPointsCost=80,EngramLevelRequirement=85,RemoveEngramPreReq=False) Minigun turret
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=332,EngramHidden=True,EngramPointsCost=100,EngramLevelRequirement=90,RemoveEngramPreReq=False) Rocket turrent


Na konci každého řádku je co každý řádek je který engram. Snad to pomůže.
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/

Wolferen
Příspěvky: 8
Věk: 32
Registrován: 08 říj 2016, 22:34
Reputation: 0

Re: Zakázání Raketometu, věže a raket

#5 Příspěvekod Wolferen » 01 bře 2017, 11:19

Kierwin1987 píše:Zdravím,

zkusil bych tohle uložit do \ShooterGame\Saved\Config\LinuxServer\Game.ini:

Kód: Vybrat vše

[/script/shootergame.shootergamemode]
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=291,EngramHidden=True,EngramPointsCost=32,EngramLevelRequirement=60,RemoveEngramPreReq=False) Raketomet
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=292,EngramHidden=True,EngramPointsCost=8,EngramLevelRequirement=60,RemoveEngramPreReq=False) Rakety
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=293,EngramHidden=True,EngramPointsCost=40,EngramLevelRequirement=60,RemoveEngramPreReq=False) Auto turret
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=326,EngramHidden=True,EngramPointsCost=80,EngramLevelRequirement=85,RemoveEngramPreReq=False) Minigun turret
OverrideEngramEntries=(EngramIndex=332,EngramHidden=True,EngramPointsCost=100,EngramLevelRequirement=90,RemoveEngramPreReq=False) Rocket turrent


Na konci každého řádku je co každý řádek je který engram. Snad to pomůže.



Bohužel žádná reakce. Zkoušel jsem jak index tak samotný BP_C. Ale i tak děkuji za snahu ;) Na fakaheda tomu asi na kloub nepřijdu.. Když jsem psal ticket, tak mi tam nějakej ITák poslal odkaz na zakladni soubor, kde to [/script/shootergame.shootergamemode] a vše s tím společné automaticky po restartu maže. Asi ani oni samotní nevědi co s tím :lol:

Tequilacz
Příspěvky: 2
Registrován: 12 lis 2017, 05:47
Reputation: 0

Re: Zakázání Raketometu, věže a raket

#6 Příspěvekod Tequilacz » 12 lis 2017, 11:36

Mám stejný problém, maximálně se mi to seřadí nahoru nad lvl 1,a je to zdarma.. Pokud tam dam jen hiden=true.... Vyřešil si to už nějak?

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakázání Raketometu, věže a raket

#7 Příspěvekod Kierwin1987 » 12 lis 2017, 22:45

Kód: Vybrat vše

[/script/shootergame.shootergamemode]
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_RocketLauncher_C",EngramHidden=true,EngramPointsCost=32,EngramLevelRequirement=87,RemoveEngramPreReq=true)
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_RocketAmmo_C",EngramHidden=true,EngramPointsCost=8,EngramLevelRequirement=87,RemoveEngramPreReq=true)
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_Turret_C",EngramHidden=true,EngramPointsCost=40,EngramLevelRequirement=68,RemoveEngramPreReq=true)
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_RocketTurret_C",EngramHidden=true,EngramPointsCost=100,EngramLevelRequirement=99,RemoveEngramPreReq=true)
OverrideNamedEngramEntries=(EngramClassName="EngramEntry_MinigunTurret_C",EngramHidden=true,EngramPointsCost=80,EngramLevelRequirement=94,RemoveEngramPreReq=true)
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „ARK: Survival Evolved“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host