Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

Pokud něco prodáváte nebo sháníte, pište sem. Za výsledný obchod neručíme.
Message
Autor
Uživatelský avatar
BigwebSvK
Příspěvky: 572
Registrován: 24 zář 2013, 18:16
Reputation: 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#131 Příspěvekod BigwebSvK » 26 čer 2017, 18:59

Aishak doveryhodny, isiel som prvy.
Obrázek

Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#132 Příspěvekod Smexhy » 26 čer 2017, 23:56

Zajtra sa konečne vrhnem na to a dopíšem všetkých podľa aktuálnej situácie :)

Ak nezabudnem...

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#133 Příspěvekod izyy » 27 čer 2017, 13:05

Newlik - scammer.

Ponúkol mi 12.100 k.+ , za 100 €, následne stiahol na 50 € a chcel aby som mu ich hneď poslal na PP s tým, že kredity pošle po zaplatení. To ešte nie je nič podozrivé, avšak keď som sa chcel dohodnúť inak, mal divné a nezmyselné argumenty a celkovo pôsobil podozrivo. Počas komunikácie sa bránil odkrytiu identity a keď zistil že som si zistil jeho IP... Tak už len všetko odkladal a zdržiaval. Taktiež ma poprosil, aby som o jeho adrese a pod. nikomu nehovoril. Na otázku z akého účtu kredity predáva odpovedal "počkaj, večer ti napíšem" a odvtedy sa 3 dni neozval. Teraz reagoval slovami "predávam to po čiastkach, keďže som zistil aké pomery tu idú" - človek čo trávi vela času na tomto fore na to prišiel až teraz? Navyše, účet neuviedol zistil som si ho od inej osoby na fóre "newlicek" a požiadal cez ticket o potvrdenie prítomnosti kreditov na jeho účte - odpoveď: žiadne kredity nemá.

Samozrejme môže sa tu brániť a obhajovať koľko chce, ja si stojím za tom že šlo o pokus o scamm, navyše veľmi nešikovne, aj keď pôsobí a vystupuje celkom sympaticky a na krátke konverzácie aj celkom presvedčivo. Jediný spôsob ako sa môže "zmyť" je uviesť meno / email účtu (svojho) na ktorom má spomínaných 12.100 kreditov.

Dodatok: opakovane odmieta uviesť názov účtu, z ktorého kredity údajne predáva.

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#134 Příspěvekod variodriver » 27 čer 2017, 13:56

Taky u Teiichiho by to chtělo napsat víc hodnocení, tady je zatím napsáno že o něm napsal že je scammer pouze stanki
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
ASKER
Příspěvky: 63
Registrován: 14 zář 2016, 17:36
Reputation: 1

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#135 Příspěvekod ASKER » 27 čer 2017, 17:23

celkem zbytečný. s tímhle nickem tu na nikoho už nikdy nic nezkusí.
Obrázek

ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#136 Příspěvekod izyy » 27 čer 2017, 18:45

No tak pri ňom by som sa teda nečudoval, keby niečo skúsil.. On je hrozný debil.

Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#137 Příspěvekod Smexhy » 28 čer 2017, 00:54

Zaujímalo by ma hlavne kto reálne s Teiichim obchodoval a bol oklamaný a teda prišiel o peniaze.

Teraz myslím hlavne produkty/služby predávané ním cez toto fórum.

Uživatelský avatar
ASKER
Příspěvky: 63
Registrován: 14 zář 2016, 17:36
Reputation: 1

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#138 Příspěvekod ASKER » 28 čer 2017, 02:30

Já se hlasím
Obrázek

ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Newlik
Příspěvky: 33
Registrován: 10 kvě 2017, 14:12
Reputation: 3

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#139 Příspěvekod Newlik » 28 čer 2017, 21:16

izyy píše:Newlik - scammer.

Ponúkol mi 12.100 k.+ , za 100 €, následne stiahol na 50 € a chcel aby som mu ich hneď poslal na PP s tým, že kredity pošle po zaplatení. To ešte nie je nič podozrivé, avšak keď som sa chcel dohodnúť inak, mal divné a nezmyselné argumenty a celkovo pôsobil podozrivo. Počas komunikácie sa bránil odkrytiu identity a keď zistil že som si zistil jeho IP... Tak už len všetko odkladal a zdržiaval. Taktiež ma poprosil, aby som o jeho adrese a pod. nikomu nehovoril. Na otázku z akého účtu kredity predáva odpovedal "počkaj, večer ti napíšem" a odvtedy sa 3 dni neozval. Teraz reagoval slovami "predávam to po čiastkach, keďže som zistil aké pomery tu idú" - človek čo trávi vela času na tomto fore na to prišiel až teraz? Navyše, účet neuviedol zistil som si ho od inej osoby na fóre "newlicek" a požiadal cez ticket o potvrdenie prítomnosti kreditov na jeho účte - odpoveď: žiadne kredity nemá.

Samozrejme môže sa tu brániť a obhajovať koľko chce, ja si stojím za tom že šlo o pokus o scamm, navyše veľmi nešikovne, aj keď pôsobí a vystupuje celkom sympaticky a na krátke konverzácie aj celkom presvedčivo. Jediný spôsob ako sa môže "zmyť" je uviesť meno / email účtu (svojho) na ktorom má spomínaných 12.100 kreditov.

Dodatok: opakovane odmieta uviesť názov účtu, z ktorého kredity údajne predáva.


Preboha ty sa uvedom :D A kto hovorí že to predávam zo svôjho účtu? :D Preboha, zato že ti nevýjde kšeft tak sa ideš rozplakať, Ďakujem ti za referenciu, však ja ti to vrátim.
Ubožiak.
Ty mi tam do SZ píšeš nejaké blbosti o etickosty a ti sa sám nevieš porovnať čo robíš, ked ti niekto napíše že nemá už o to záujem tak čo? Neviem sa stým zmieriť? A zo žiadnej Královej niesom som z okolia, poskytovateľ tam má pobočku.
Je pekné zistiť moju dynamickú IP adresu a vypisovať blbosti. Preboha chlapče, kčomu si tu?
Ako by sa stalo.

Obrázek

Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dôveryhodní a nedôveryhodní predajcovia

#140 Příspěvekod Smexhy » 28 čer 2017, 23:13

ASKER píše:Já se hlasím

Ako ťa konkrétne oklamal?


Zpět na „Prodám / koupím“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů