Recenze - osobní hodnocení

Technická podpora k herním serverům TS3 Music Bot
Message
Autor
Lers
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2017, 21:52
Reputation: 1

Recenze - osobní hodnocení

#1 Příspěvekod Lers » 08 pro 2017, 22:21

Ahoj,

chtěl bych se podělit o zkušenosti s TS3MusicBotem.

V první řadě je to pěkná hračka, avšak bohužel pouze pro administrátora, nikoli pro jiné uživatele a hosty ts3 serveru.

Shrnul bych nejprve výhody:
- velkým plusem je samotný bot, kdy na ts3 nepanuje takové ticho
- celkem přehledné nastavování
- spoustu možností z hlediska zdrojů hudby (vlastní nahraná, rádio, youtube, ...)

Nevýhod bude bohužel více a hlavně budou obsáhlejší:
- v první řadě licence -> za jednu platbu můžete opravdu využit jen jednoho bota, není zde tedy možnost kreativity a poskytnout tento zážitek více skupinám na ts3 najednou, pokud nechcete, aby se cena za tuto hračku vyšvihla do astronomických výší. Vzhledem k několika ticketům jsem došel k závěru, že zde není chyba na straně fakahedy, ale na straně tvůrce, který prostě má z každého jednoho bota nějaký podíl. Zbytečných 10Gb místa na vlastní hudbu je zde s počtem botů, vlastně bota tedy nevyvážený (osobně bych přivítal za 100kč / měs. raději 5 botů s 5Gb celkové místa, než 1 bota s 10Gb místa)
- LAGY, je to bohužel nepříjemné, ale celkem často se u bota potýkám s lagy. A to né jen z přehrávání rádia nebo hudby z youtube, ale hlavně též lagy při poslechu z vlastní nahrané hudby, tedy playlistu
- rychlost reakcí bota a tím i způsobené zaseknutí bota s nutností restartu -> jednoduše mám nastaveného bota na neustálé přehrávání playlistu (cca 6 hodin hudby) stále dokola. Pokud chci já nebo i jiný uživatel zahrát něco z youtube, bot přepne, v případě zařazení do řady bude násl. song právě ten momentálně zvolený.
V takovém případě nastávají 2 problémy:
1) Když song dohraje, bot je ticho. Znovu se přes příkazy "!playallrandom" a "!repeat" musí spustit playlist, aby pokračoval stále dokola hrát.Zde mi tedy chybí funkce, aby po přehrání manuálně za provozu spuštění songů na přání se ve chvíli, kdy bot dohraje poslední song v pořadí zpět automaticky vrátil ke svému playlistu a pokračoval.
2) Pokud jste na bota příliš rychlý a zahltíte ho v krátké chvíli spousty příkazama, příp. i songů, nakonec se sekne a již ani příkazy popsané v bodě 1 nepomohou a musí se bot restartovat.

V těchto 2 bodech výše je hlavní problematika, kvůli které je bot pěknou hračkou pouze pro administrátora a nikoli pro komunitu, a která kazí mé iluze o tom, jak bych rád bota využíval na svém ts3 serveru. Pokud totiž necháte jiné lidi si též hrát s botem a dáte jim možnost přehrávat na něm songy např. z youtube, úplně vám bota rozladí a musíte si ho poté manuálně zase nastavit.

Nakonec popíšu své iluze o využití TS3MusicBota:

Má iluze byla založena na jednoduché myšlence, kde vytvořím několik místností (5 - 10), kde v každé bude jeden MusicBot. Měl bych vytvořené cca 3 playlisty, v rozdílných žánrech. Jistá skupina hráčů by mohla mít práva bota ovládat (samozřejmě by měli omezené práva). Ve smyslu přidat do řady svoji písničku z youtube nebo jiné stránky, atp. Bohužel ani více botů, ani ovládání jinými uživateli mi tento TS3MusicBot nedovoluje. Je to škoda, protože to mohlo být pěkné zpestření na serveru, o který se snažím starat a spousta lidí si vzhled ts3 serveru chválí.

Můžete se vlastně samy přesvědčit, je to vesměs public, tak se přijďte kouknout :) . Do konce roku 2017 zde bude i MusicBot v Gaming room 1, tak si můžete přijít poslechnout, jak hraje a případně samy zhodnotit ;)

IP: 82.208.17.92:7990
Server je bez hesla :)


Lers

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 568
Věk: 18
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 5
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze - osobní hodnocení

#2 Příspěvekod Teiichi » 18 pro 2017, 18:58

Řekl bych že je to naprosto zbytečný příspěvek, ač s tebou v některých bodech souhlasím, stále je to zbytečná konverzace.
Pokud ti nedostačuje tento bot, doporučuji zakoupit VPS s nějakými základními parametry a vytvořit si licenci na SinusBota, následně můžeš mít i 20 botů jen pro sebe a dělej si s nimi co chceš.

A pokud to má sloužit jako reklama na výše zmíněný server, tak je dost špatná.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „TS3 Music Bot“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host