Právě je 22 říj 2017, 00:59

• You do not have permission to post in chat.
@ Kierwin1987 « ned 12:51 am »
taky si říkám :D
@ GamerX « ned 12:50 am »
Jo tady je zas srandy :D
@ Kierwin1987 « ned 12:16 am »
Když je nasazena nějaká technika proti technice na útoky, tak se najde jiná technika na útoky. DDOS útoky byly, jsou a BUDOU! FH NEMŮŽE pokrýt VŠECHNY techniky, aby jim to nezatěžovalo infrastrukturu. To, že to řeší do slušné míry, je dobré. Mohou se na to i úplně vykašlat.
@ variodriver « sob 10:55 pm »
Jsou lepší techniky, ale bohužel i lepší techniky na útoky. Já v MC zase věčně bojuji s hackery, ani jeden boj nelze nikdy uplne vyhrat
@ ASKER « sob 10:53 pm »
Děláte jako bych snad byl první, na kterýho kdy na fakahede šel ddos útok. To v 2k17 nejsou lepší techniky jak se chránit před ddos než doufat, že druhá strana přestane útočit ? // ps : je to v řešení
@ Austin « sob 10:51 pm »
Já jsem Vám situaci vysvětlil, útok jsem bloknul a dal jsem Vám jasně vědět, že to pravděpodobně stejně nepomůže protože to upraví, což se stalo. Sedím tu u toho čistě jen kvůli Vám mimo svou službu, kterou mám až zítra už 4 hodiny v kuse a Vy mi tu budete brečet jak špatnou podporu máme.... Bežte už sprominutím... k tomu OVH. A toto je můj osobní názor mimo pracovní dobu, který nemá nic společného s názorem tohoto hostingu.
@ ASKER « sob 10:50 pm »
Přesně tak. A vtipy o brečení používají obvykle malé děti. Do googlu zadat "ip booter" tak za 5$ seženu cokoliv, co ddosne celou fakahedu . To není moc vpořádku
@ Austin « sob 10:47 pm »
@ASKER :  Nemám slov zase... O co Vám tady tím jde ? za každou cenu neustále brečet a dávat všem najevo jak se tady máte špatně ? Jak se o Vás nikdo z podpory nestará, jak to máte strašně všechno drahé a jak to všechno strašně špatně jede ?
@ ASKER « sob 10:03 pm »
Dneska zase rekordní návštěvnost a večer DDOS jako bonus. PLS já nechci jít k OVH. To hráči budou mít tak o 10-15 větší ping
@ ASKER « sob 9:04 pm »
Sorry, chápu, že dělaj co můžou a respektuju je, ale nelíbí se mi to, jak dlouho to trvá. Zrovna v největší špičku mi nejde hlavní server no
@ ASKER « sob 8:53 pm »
Podpora jak kráva zase https://i.imgur.com/WxYJ2bj.png
@ TheElectroManCZ « sob 8:48 pm »
Tak kontaktuj pomocí ticketu podporu, ne?
@ ASKER « sob 8:40 pm »
Ne ale fakt dopíče, už od 6 hodin jde na mě DDOS. Takovej ten pocit, když si za 5$ koupíš booter a ddosneš celej hosting
@ ASKER « sob 8:31 pm »
Zkurveny ddosy, tohle by se na krů sk nestalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ pitilon@seznam.cz « sob 7:57 pm »
@ASKER :  to čas od času přežiješ neboj.
@ ASKER « sob 6:28 pm »
Zkurveny ddosy
@ ASKER « sob 6:28 pm »
Zase mi nejde hlavní server. žádná chyba v konzoli , žádnej error log, nic. Nikomu se nejde připojit, ale zvláštní, že jen na jeden můj server.
@ ASKER « sob 6:18 pm »
To je zase nějakej ddos na FH servery?
@ Rescool « pát 8:15 pm »
čau čau :D
@ Smexhy « čtv 12:09 am »
@relax :  skús si vytvoriť téma a spoločne sa na to pozrieme
@ relax « stř 10:16 pm »
zdravim chlapy ,nevita nahodou jak wipnu rust ,aby vsem zustaly levely ?
@ nejento « stř 10:15 pm »
Tooo není výmluva. :D
@ Mike8748 « stř 7:58 pm »
@nejento :  nj, ja studoval IT, ne cestinu :)
@ BlackFire72 « stř 5:52 pm »
grepwin
@ nejento « stř 5:44 pm »
Tak jo. Tak prohledá. Tak pardon, no. :D (mimochodem píše se „samozřejmě“, jelikož věci jsou „zřejmé“ a nejsou „zdřejmé“ :))
@ Mike8748 « stř 5:35 pm »
@nejento :  samozdřejmě že prohledá.... grep ’hledany text’ jmenosouboru.pripona
@ GatoPro « stř 4:20 pm »
Mohol by mi niekto pomôcť
@ nejento « stř 3:31 pm »
@ZiDyPL :  grep neprohledá obsah.
@ ZiDyPL « stř 7:11 am »
@ASKER :  grep
@ Mike8748 « úte 9:38 pm »
Visual Studio Code, IntelliJ IDEA, Eclipse... a snad kazdy normalni IDE má příkaz Find in files
@ ASKER « úte 6:49 pm »
Slovo / číslo / cokoliv co už je v samotném souboru (jak říkáš třeba .txt)
@ nejento « úte 6:45 pm »
Hledáš slovo v názvu souboru nebo slovo, které je už v samotném souboru, třeba v .txt?
@ ASKER « úte 6:43 pm »
Zdravím lidi, ví tu někdo o nějakym způsobu, jak prohledat 800-1000 souborů (každej soubor je zvlášť ve své složce) a najít určité slovo / číslo? Zná někdo takovej program?
@ ZiDyPL « sob 9:30 pm »
@TheElectroManCZ :  myslí údajného hackera, viz. jeho vlákno v mc sekci
@ TheElectroManCZ « sob 2:22 pm »
@GreiBert Jaký Hacker prosím Tebe?
@ TheElectroManCZ « sob 1:48 pm »
Vyvrátit? To je nemožné! Kdo by odcházel od FakaHedy, když je tak skvělá?
@ variodriver « pát 6:14 pm »
@ASKER :  FakaHeda te potrebuje, at uz se to snazi vyvratit kdokoliv :O Neodchazej uz!
@ ASKER « pát 4:24 pm »
A zase je tu mrtvo.. :D
@ variodriver « stř 10:37 pm »
@GreiBert :  Cože? :DD
@ GreiBert « stř 7:40 pm »
hacker
@ Homi74 « úte 8:23 pm »
@ASKER : Nic, jen aby řeč nestála :-D
@ ASKER « úte 8:05 pm »
@Homi74 :  ??? Co se ti na tom co jsem napsal nezdá realný? WTF?
@ pitilon@seznam.cz « úte 8:01 pm »
@Homi74 :  byla jednou jedna holčička která se jmenovala karkulka. The end.
@ Homi74 « úte 5:08 pm »
@ASKER : A teď tu o karkulce :-D
@ ASKER « úte 3:44 pm »
To by se mi asi nevyplatilo. Mám většinu dne 50/50 a hráči si na mírné lagy už zvykli. Navíc, koupit si kredity od lidí za minimalní cenu a pak prodlužovat do nekonečna servery je přece jen levnější
@ pitilon@seznam.cz « úte 3:04 pm »
@ASKER :  nebo rovnou přejít od fh :D
@ ASKER « úte 12:09 am »
Tak prej DDOS na server, přes kterej mám vedeny ty nejdůležitější databáze :-( Asi se nedá nic dělat, budu si muset koupit databáze od OVH
@ Homi74 « pon 10:48 pm »
bla bla bla , ještě něco? :D
@ variodriver « pon 9:17 pm »
@Homi74 :  Ale on nepsal ze to mas resit ty :O Pokud te to nezajima, nevyjadruj se :O
@ ASKER « pon 9:08 pm »
Tvůj život taky . A taky to tu nikdo nepíše
@ Homi74 « pon 9:07 pm »
@ASKER : To se z toho mam po***t ze ti nejdou servery? :-D Ver ze mi je to u pr***e :-D
@ ASKER « pon 8:49 pm »
Přesně tak.
@ TopCz « pon 8:41 pm »
@ASKER :  nejsem odborník ale opravdu to vyřeším tím že tady budeš psát blbosti? :D...
@ ASKER « pon 8:40 pm »
AAAAAAAAAAAAAA POMOC
@ ASKER « pon 8:15 pm »
Skutečná apokalypsa. Nic nefunguje. rip
@ ASKER « pon 8:14 pm »
Prej a co jako, lol ti je,be?
@ Homi74 « pon 8:12 pm »
A co jako? :-D
@ ASKER « pon 8:09 pm »
APOKALYPSY ! zrovna v době, kdy CS:GO hraje nejvíc lidí mi přestanou fungovat servery. oki :)
@ ASKER « pon 8:08 pm »
Co se stalo? " Na serveru se vyskytl problém, administrátoři aktuálně pracují na opravě, vydržte prosím.". Nejdou mi servery
@ Mekosacek « pon 7:07 pm »
Ad mně nešikanujou prosím mně už je znich nablitá

Kdo chatuje

offline Austin 
idle GamerX 
offline nejento 

• Témata
  • Fórum
    Témata

Statistiky

Přihlásit se  •  Registrovat

Toplist Reputace

Největší maséři na fóru: variodriver (34), Dart (22), NEZNAMY (20), pitilon@seznam.cz (18), izyy (15), Port2 (15), Mike8748 (14), Smexhy (12), Haxedus (10), nejento (9)