Právě je 21 črc 2017, 16:35

• You do not have permission to post in chat.
@ ASKER « pát 4:28 pm »
Ten pocit, když se snažíš bejt vtipnej, ale pak ti dojde, že vlastně neumíš číst. http://imgur.com/a/Jld1J
@ variodriver « pát 2:48 pm »
@ASKER :  Copak se mém profilu píše že mi je 13? Ne, je tam že mi je 7. A člověk který neumí vyhledávat jednoduché informace si stěžuje na kvalitu... :lol:
@ variodriver « pát 2:57 am »
Ban for him please
@ Homi74 « čtv 11:37 pm »
Jinak, všim si někdo z FH, že 1.8.2017 vypíná qtracker emulaci gamespy master serveru? Servery jako CoD, Battlefield 2, Unreal Tournament atd,vše co jelo pod gamespy bude opět offline.
@ Mysteria « čtv 10:47 pm »
ASKER: Kdy že ti to končí pronájem serverů? Abych si zapsal do kalendáře datum, kdy tu bude konečně klid... :) Btw já jsem na 32 ticku hrál Zombie bez problémů. A očividně to nevadilo ani zbytku hráčů, kteří tam hráli.
@ LiveaLife « čtv 8:16 pm »
Já tu aspoň nebrečím, že mi po změně ip adresy nebudou hrát na mým serveru lidi :( jak smutné co?
@ ASKER « čtv 8:12 pm »
Ty taky ne, až umřeš. Tak tu nepiš takovýhle hovna ty šašku.
@ LiveaLife « čtv 8:08 pm »
My všichni, kdo jsme aktivní v minichatu známe jedno řešení :D :D tahej pryč odsud :D nikomu nebudeš chybět, chytráku :D
@ ASKER « čtv 8:07 pm »
No vidíš, však to bylo očividně ironicky ty jedna nulo. Jen říkam , jak si asi představuje řešení problému.
@ LiveaLife « čtv 8:06 pm »
Ne, takhle to nefunguje. Nikdo nebude skákat jak ty pískáš :)
@ ASKER « čtv 8:04 pm »
Jo? Pověz mi, jak by se dal ten problém vyřešit? Copak? Když je slušně poprosím, tak změní CPU za nějakej lepší? Copak? Tak si to předsatavuješ?
@ Arcas « čtv 7:58 pm »
@ASKER :  Kdysi jsem měl problém s FH. Víš, jak jsme ho vyřešili? V ticketu, pak na TeamSpeaku a vše bylo OK a ve prospěch všech zúčastněných. Možná to bude tím, že jsem jako nějaký retard zde nevypisoval na FH fórum nesmysly, ale řešil fakta a hlavně v klidu, bez nějakých nadávek ;)
@ Arcas « čtv 7:57 pm »
@ASKER :  LOL, zase tenhle hloupej 13 letej CSGO kiddo otravuje :D Už abys fakt přešel pryč, já se divím, že ti to tu lidi z FH tolerují :D
@ Homi74 « čtv 7:55 pm »
není větší srandy, když jedno děcko tituluje druhý kiddo :lol:
@ ASKER « čtv 7:37 pm »
LOL zase tenhle hloupej 13 letej minecraft kiddo tu do mě jede. LOLOLOLOLO
@ variodriver « čtv 7:31 pm »
@ASKER :  Tak to tak chápej :D Alespon neco chapes :DD
@ ASKER « čtv 7:25 pm »
Jediné dvě věci, které jsou na FH pozitivní : Dobrej FastDL a rychlá podpora
@ ASKER « čtv 7:16 pm »
V tom případě ale FH poskytuje služby, na které sama nemá HW (přitom to sama ví), což bych chápal jako podvod na lidi
@ zikl « čtv 7:15 pm »
Jak ti bylo řečeno pokud nejsi spokojen tak přejdi někam jinám a pokud se ti nechce tak je to tvoje chyba
@ ASKER « čtv 7:12 pm »
18 lidí xddddddddddd tak co se divíš? Jednou jsem tam viděl 25 lidí (wow) a už tam bylo sv 15
@ zikl « čtv 7:11 pm »
Právě že to je server na fh
@ Smexhy « čtv 7:11 pm »
Všetko čo si potreboval ti vysvetlené už bolo, ak nie si spokojný so službami za ktoré si platíš, a nevyhovujú ti, LOGICKY uvažujúci človek by sa buď prestal sťažovať, alebo by prešiel k inému poskytovateľovi služieb. Podotýkam, logicky uvažujúci...ak máš hráčov ktorých baví hrať na tvojich serveroch, určite sa podradia novej IP :)
@ ASKER « čtv 7:08 pm »
Ano svědčí to o něčem. Nikdo tu totiž nema na tolik uspěšně servery, aby mu vadil špatnej HW. Logicky uvažuj
@ ASKER « čtv 7:08 pm »
Jseš slepej? To je 64 tick a navíc to ani není od fakahedy. Jak můžeš tohle srovnávat omg..
@ Smexhy « čtv 7:07 pm »
Zaujímavé je, že nikto okrem teba tu nenadáva, svedčí to o niečom? Keď si to prečíta človek ktorý je na fóre povedzme prvýkrát, asi ťažko si z tvojich sťažností niečo zoberie ku srdcu. Teda ak si myslíš, že strápňuješ Fakahedu tým, čo tu píšeš, asi sa budeš musieť vážne zamyslieť :D
@ zikl « čtv 7:06 pm »
Nevymlouvej se hraju na 40 slotovem zombie serveru a jede to v pohodě http://imgur.com/a/fXXWh
@ ASKER « čtv 6:50 pm »
Si kurwa dementní? Nikomu nikdy nestačí 32 tick a na serveru s 32 tickem by NIKDO NIKDY NEHRAL. Dopíči proč tu pořád obhahuješ FH, ikdyž očividně víš howno. Jako sorry, ale říkat, že někomu stačí 32 tick je fakt jako bavit se s dementem. To stačí možná tak na IDLE / trade servery, ale né na servery, kde lidi realně hrajou proboha. Trošku mysli, než něco napíšeš
@ Mysteria « čtv 6:00 pm »
Jasně a kvůli tobě lidi, kterým stačí na 40 slotech 32 tick ostrouhají. Jo to je hodně logické. :D
@ ASKER « čtv 5:36 pm »
to nikdo nemá říkat zikle, jen říkám, že nemaj pronajímat 64 slotové servery když to hw neutáhne
@ vojtamaniak « čtv 5:32 pm »
Tady bylo veselo koukám :)
@ Mysteria « čtv 5:23 pm »
Zikl: To nemá cenu on to prostě nechce pochopit. Ale on to pozná jinde, tam se s ním ani nebudou bavit a po takovýhle výstupech mu dají rovnou banána. Už se těším, až mu skončí pronájem a bude klid. :)
@ Mysteria « čtv 5:20 pm »
ASKER: Vzhledem k tomu, jak se chováš, tak si jedinej dement ty. :) Ostatně já nikde nepsal, že bych na 32 ticku měl Surf. Já bych totiž nikdy na 40+ serveru neměl nic jiného než Zombie, kde stačí v pohodě i 32 tick.
@ zikl « čtv 5:02 pm »
Tak že jo ono se válí 100K na zemi pro nákup výkonného HW podle ASKERA
@ NEZNAMY « čtv 4:09 pm »
@Kaktus :  Toto nie je už na ban ?
@ ASKER « čtv 3:22 pm »
:D Laskavě přestaňte dělat špatného ze mě. Já říkám, že je tu špatnej HW. Ano, srdcs dokáže pracovat max s 1 jádrem +- . TO vás ale neospravedlňuje, že máte špatnej HW. Takovýhle CPU očividně nestačí, když nedokáže utáhnout 44 lidí na 64 ticku. COpak mi doporučíte příště? 32 tick jak říkal ten dement Mysteria? :D :D :D :D :D A co pak? 16 tick? De.bilita tohleto. Lituju toho, že jsem tu kdy začal dělat herní komunitu
@ Kaktus « čtv 10:54 am »
Nejhorší je na tom to, že mu to člověk vysvětlí odborně i neodborně a on to pořád nechápe.
@ Kaktus « čtv 10:49 am »
Aneb jak říkal Forrest: Pro hlupáka každý hloupý
@ LiveaLife « čtv 10:14 am »
To je tvoje chyba ze nerespektujes doporuceni a ze vlastnis servery s takovyma modama... Viděl si tady nekdy brecet gamesites? ne.
@ ASKER « čtv 2:08 am »
"ja bych byl spokojenej s tickem 32" . :D :D :D :D :D :D :D :D Si dělaš prdel? CSGO se na 32 ticku nehraje, a rozhodně ne mody jako je surf / bhop / 1v1 / atd. Tohle cos napsal zase jen dokazuje, jak moc hloupý jsi
@ Homi74 « stř 11:42 pm »
@Mysteria: tick tím nezvýší, ale dost možná že si nějaký nervový tik užene :lol:
@ Arcas « stř 11:33 pm »
@Mysteria :  Já bych byl spokojený, kdyby táhl do řiti :D
@ Arcas « stř 11:33 pm »
@ASKER :  Tak už konečně odejdi ke konkurenci, kde na tom budeš líp a nebreč :D
@ Mysteria « stř 11:19 pm »
ASKER: Já osobně bych byl spokojen s tickem 32. Ty očividně ne, nicméně tím, že tu budeš brečet každý den ten tick nezvýšíš. :D
@ Homi74 « stř 8:46 pm »
Po těch titulech se na tebe každej z vysoka ....
@ Homi74 « stř 8:45 pm »
Tak tak @ASKER, všichni jsme dementní retardi a ty náš bůh :lol:
@ Darcount « stř 8:08 pm »
:)
@ Darcount « stř 8:08 pm »
2.Jakákoliv sprostá slova a vulgarismy. Pokud se chcete hádat, učině tak soukromě, nikoliv prostřednictvím Mini-chatu
@ ASKER « stř 8:07 pm »
http://i.imgur.com/RTwTake.png. A na jakém ticku by sis KURWA představoval asi tak mít server se 40 sloty +? Jsi retardovanej nebo co?
@ Mysteria « stř 8:02 pm »
Když seš tak chytrej, tak mi hoď odkaz, kde se píše, že máš na serveru zaručen tick 64. Jsem opravdu zvědav. :)
@ Mysteria « stř 8:01 pm »
A někde se snad tvrdí, že 40+ slotů bude na 64 ticku? Nevšiml jsem si.
@ LiveaLife « stř 7:49 pm »
@asker btw furt jsi v klidu? :D :D
@ variodriver « stř 7:37 pm »
Klídek děcka
@ LiveaLife « stř 7:26 pm »
nedá se ten kokot nějak mutnout?
@ ASKER « stř 6:40 pm »
ALE JA TU DÁVAL FOTKU, ŽE TEN SERVER NEUTÁHNE ANI 64 TICK ! dopíče. nauč se číst. koukni se do historie jestli si slepej kdyžtak.
@ Mysteria « stř 6:14 pm »
Hlavně že nadávat umíš a dokonce i do rodiny. Ale co bych čekal od nějakýho děcka, že :D
@ Mysteria « stř 6:14 pm »
Jediný sračky tu píšeš ty. To že 128 tick jo doporučen pouze pro servery do 24 slotů máš jasně napsáno. Když to nedodržíš, tak se nediv.
@ ASKER « stř 5:58 pm »
Tvůj táta je možná tak hlupák. Celou dobu se tu v chatu píšou sračky typu, že se nedoporučuje mít víc jak 64tick na 24slotech a víc ,a že by to jinak server utáhl. Ale neutáhne. Nekvalitní HW jak kokot, dementi na foru, všechno je tu vyloženě na píču. NJN. Politika FH je asi taková, že pronajmou deseítky malých serverů na kterých nikdo nebude hrát a tak nepotřebují vlastně dobrý HW, že ano :-) .
@ Mysteria « stř 5:28 pm »
Nikdo kdo má všech pět po hromadě ho nebere vážně. Ostatně stačí se podívat do historie chatu a hned je každýmu jasný s kým má co dočinění. :D
@ Homi74 « stř 2:30 pm »
@ASKER: asi proto tě pánové z FH neberou moc vážně :lol: asi mají stejný pocit, že komunikují s hlupákem ;) a to vyjadřování, mňamka :lol:

Kdo chatuje

• Témata
  • Fórum
    Témata

Statistiky

Přihlásit se  •  Registrovat

Toplist Reputace

Největší maséři na fóru: Dart (20), NEZNAMY (16), pitilon@seznam.cz (12), Smexhy (10), iGniSs (7), variodriver (7), Mike8748 (6), Haxedus (6), izyy (6), vojtamaniak (6)