• You do not have permission to post in chat.
@ storneger « čtv 9:31 pm »
Problém sa vyriešil, po 21 hodinách sme sa nejako dohodli, € mi na PayPal poslal.
@ ASKER « čtv 8:55 pm »
Kdo si počká, ten se dočká. Viz tvůj paypal. Poslal jsem ti to z jednoho z mých účtů

(víc ve zpráve, podle toho jak jsem ti to poslal, očividně ještě nemáš paypal zaregistrovanej na ten email, co si mi poslal) Když ti říkám ať počkáš, tak máš ku*wa počkat a né dělat drama v chatu
@ storneger « čtv 8:16 pm »
@ Austin « čtv 7:17 pm »
Pokud Vám dnes kolem 16 padal mc, případně ještě pořád padá, je to kvůli skinsrestoreru, spadly nějaké api servery.
@ pitilon@seznam.cz « čtv 4:17 pm »
@Hanakocz :  a všecko znáš?
@ Hanakocz « čtv 12:41 pm »
hehe, všecko vím
@ Port2 « čtv 12:25 pm »
@Hanakocz :  Doporučil bych nečíst archiv chatu :D
@ Hanakocz « čtv 12:24 pm »
pfff , jsem si udělal dovču od vás, neboť tu stejně nic pořádnýho neřešíte. Na discordu jsem byl k zastižení ale vždycky xD
@ pitilon@seznam.cz « stř 6:21 pm »
@Port2 :  a navíc má nadávka byla v sz a qefik dal stejně warn a pak mi psal, že mu je jedno co si v sz píšeme, že logy nečte tak jako..
@ Port2 « stř 5:41 pm »
@pitilon@seznam.cz :  Přesně tak, napsal jsem slovo "vole" a za 2 hodiny mám warn.
@ variodriver « stř 3:22 am »
@ASKER :  No vzdyt taky jooo, historie chatu asi kecá
@ ASKER « stř 12:16 am »
Já jsem jako andílek
@ NEZNAMY « úte 11:48 pm »
@ASKER :  veď tu žiadnych slušných ľudí neohovára
@ ASKER « úte 10:28 pm »
Nepomlouvej slušné lidi
@ pitilon@seznam.cz « úte 9:04 pm »
Jak jsem si četl historii chatu tak asker se asi opět nudil tak si tu začal nadávat.. Tak sarka uděláte s ním něco? Člověk kdysi napíše jednu nadávku a hned warn ten tu napíše stovky nadávek a houby..
@ Ju3eN « úte 4:09 pm »
Oddělali ho warezáci :D
@ Port2 « úte 3:45 pm »
@variodriver :  Já nevěděl, že jsou v Květnu prázdniny :o :D
@ variodriver « úte 3:00 pm »
@Port2 :  Šak jsou prazdniny, brigady cas :D
@ Port2 « pon 9:39 pm »
@nejento :  Od Května tu už nebyl :o
@ nejento « pon 9:01 pm »
Hanako hanakuje. :D
@ Port2 « pon 6:33 pm »
Kam vůbec zmizel Hanako?
@ DanielLP « pon 10:28 am »
Zdravím, nemohu se dostat na fakaheda.eu, timed out.
@ Diddux « pon 12:21 am »
Zdravim Hladam Pomocnika na rozbehnutie Serveru // odmenai Bude po spusteni serveru s plne fukncnymi funkciami Postom v A team (GTA SA)
@ TopCz « ned 12:24 pm »
@bollo :  založ si téma v příslušné sekci.
@ bollo « sob 9:25 pm »
Nevíte proč plugin Jobs Reborn nedáva hračum peníze za prace ?
@ bollo « sob 9:25 pm »
Ahoj POtřebuju pomoct
@ NEZNAMY « sob 12:32 pm »
@Newlik :  ?
@ variodriver « pát 10:26 pm »
Ale je to skoda :( Snad bude ale neco originalni jeste :D
@ izyy « pát 10:24 pm »
hej, takto je to stále dookola to isté a chýba tomu život :D
@ variodriver « pát 10:23 pm »
mel by si dat vice zalezet aby to bylo vic funny
@ variodriver « pát 10:22 pm »
To je pravda
@ izyy « pát 10:21 pm »
Náhodou, už to nemá ani štipku logiky, takže.. už je to ako čítať niečo od teiichiho, žiadny reálny dej :D
@ variodriver « pát 10:20 pm »
@izyy :  Proc? Celkem zabava a cely den se tesim az si prectu nejaky jeho koment :D
@ Port2 « pát 10:03 pm »
@izyy :  Vždy popkorn a jde se na to :D
@ izyy « pát 9:56 pm »
Ja jeho prispevky už ani nečítam :D
@ Newlik « pát 9:55 pm »
@ASKER :  ty máš ale poriadné ego, a trpezlivosť. Ja byť tebou sa už zbalím a chod na Hawaii vyvaľ sa a na všetko sa vyser. :)
@ variodriver « pát 4:36 pm »
Jejkote mankote! Jsem to ale hlava děravá! Vždyť já měl narozky!
@ ASKER « pát 4:28 pm »
Ten pocit, když se snažíš bejt vtipnej, ale pak ti dojde, že vlastně neumíš číst. http://imgur.com/a/Jld1J
@ variodriver « pát 2:48 pm »
@ASKER :  Copak se mém profilu píše že mi je 13? Ne, je tam že mi je 7. A člověk který neumí vyhledávat jednoduché informace si stěžuje na kvalitu... :lol:
@ variodriver « pát 2:57 am »
Ban for him please
@ Homi74 « čtv 11:37 pm »
Jinak, všim si někdo z FH, že 1.8.2017 vypíná qtracker emulaci gamespy master serveru? Servery jako CoD, Battlefield 2, Unreal Tournament atd,vše co jelo pod gamespy bude opět offline.
@ Mysteria « čtv 10:47 pm »
ASKER: Kdy že ti to končí pronájem serverů? Abych si zapsal do kalendáře datum, kdy tu bude konečně klid... :) Btw já jsem na 32 ticku hrál Zombie bez problémů. A očividně to nevadilo ani zbytku hráčů, kteří tam hráli.
@ LiveaLife « čtv 8:16 pm »
Já tu aspoň nebrečím, že mi po změně ip adresy nebudou hrát na mým serveru lidi :( jak smutné co?
@ ASKER « čtv 8:12 pm »
Ty taky ne, až umřeš. Tak tu nepiš takovýhle hovna ty šašku.
@ LiveaLife « čtv 8:08 pm »
My všichni, kdo jsme aktivní v minichatu známe jedno řešení :D :D tahej pryč odsud :D nikomu nebudeš chybět, chytráku :D
@ ASKER « čtv 8:07 pm »
No vidíš, však to bylo očividně ironicky ty jedna nulo. Jen říkam , jak si asi představuje řešení problému.
@ LiveaLife « čtv 8:06 pm »
Ne, takhle to nefunguje. Nikdo nebude skákat jak ty pískáš :)
@ ASKER « čtv 8:04 pm »
Jo? Pověz mi, jak by se dal ten problém vyřešit? Copak? Když je slušně poprosím, tak změní CPU za nějakej lepší? Copak? Tak si to předsatavuješ?
@ Arcas « čtv 7:58 pm »
@ASKER :  Kdysi jsem měl problém s FH. Víš, jak jsme ho vyřešili? V ticketu, pak na TeamSpeaku a vše bylo OK a ve prospěch všech zúčastněných. Možná to bude tím, že jsem jako nějaký retard zde nevypisoval na FH fórum nesmysly, ale řešil fakta a hlavně v klidu, bez nějakých nadávek ;)
@ Arcas « čtv 7:57 pm »
@ASKER :  LOL, zase tenhle hloupej 13 letej CSGO kiddo otravuje :D Už abys fakt přešel pryč, já se divím, že ti to tu lidi z FH tolerují :D
@ Homi74 « čtv 7:55 pm »
není větší srandy, když jedno děcko tituluje druhý kiddo :lol:
@ ASKER « čtv 7:37 pm »
LOL zase tenhle hloupej 13 letej minecraft kiddo tu do mě jede. LOLOLOLOLO
@ variodriver « čtv 7:31 pm »
@ASKER :  Tak to tak chápej :D Alespon neco chapes :DD
@ ASKER « čtv 7:25 pm »
Jediné dvě věci, které jsou na FH pozitivní : Dobrej FastDL a rychlá podpora
@ ASKER « čtv 7:16 pm »
V tom případě ale FH poskytuje služby, na které sama nemá HW (přitom to sama ví), což bych chápal jako podvod na lidi
@ zikl « čtv 7:15 pm »
Jak ti bylo řečeno pokud nejsi spokojen tak přejdi někam jinám a pokud se ti nechce tak je to tvoje chyba
@ ASKER « čtv 7:12 pm »
18 lidí xddddddddddd tak co se divíš? Jednou jsem tam viděl 25 lidí (wow) a už tam bylo sv 15
@ zikl « čtv 7:11 pm »
Právě že to je server na fh
@ Smexhy « čtv 7:11 pm »
Všetko čo si potreboval ti vysvetlené už bolo, ak nie si spokojný so službami za ktoré si platíš, a nevyhovujú ti, LOGICKY uvažujúci človek by sa buď prestal sťažovať, alebo by prešiel k inému poskytovateľovi služieb. Podotýkam, logicky uvažujúci...ak máš hráčov ktorých baví hrať na tvojich serveroch, určite sa podradia novej IP :)

Kdo chatuje